Láska podle návodu

Láska podle návodu https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/308261/bmid_laska-podle-navodu-x6K-308261.jpg 3 36 13

Jak to dopadne, když se ve svém milostném životě rozhodnete řídit radami zastaralých příruček? Lauren je mladá, krásná, chytrá, vtipná a sympatická a do Londýna se přestěhovala za lákavou vidinou života plného milostných dobrodružství. Nehledá dlouhodobý vztah a nechce se vázat. Proč jí to ale žádný muž nevěří? Lauren se tedy rozhodne experimentovat a řídit se každý měsíc radami jiné seznamovací příručky. A protože pocházejí z různých období, Lauren si díky nim vyzkouší rozmanité metody svádění – promění se ze stydlivé dívky ve svůdnou erotickou bohyni a jindy zase dodržuje přísný celibát – to vše s jediným cílem: užít si nezávazný sex s co nejpřijatelnějším partnerem, i když to se nakonec ukáže jako téměř nemožné. Přestože (nebo protože?) Lauren do puntíku dodržuje všechny uvedené pokyny, dostává se často do nečekaných a někdy i velmi zvláštních situací a brzy pochopí, že svádění je věc ožehavá, a kdo si pohrává s ohněm, často si spálí prsty…... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Motto

Age, Sex, Location , 2015

olejnice
olejnice
25.03.2020 2 z 5

Noo myslim ze dost ujete... zkouset tolik chlapu ???? podle knih

Alzbetta
Alzbetta
08.01.2020 odpad!

Nedočetla jsem. Nebavila mě.

chriss074
chriss074
16.10.2019 3 z 5

Za me prijemna oddechovka.

janyska13
janyska13
17.08.2019 2 z 5

Poslední dobou mám strašnou smůlu na knihy. Tato byla strašně zdlouhavá a nudná, od půlky jsem tušila jak to dopadne.

Zlatinka.Emilly
Zlatinka.Emilly
27.07.2019 1 z 5

Nechápu, proč Melissa řešila své milostné mindráky před světem. Takovéto nechutnosti, jak lovila chlapy přes inzeráty a šok z toho, když popisovala trojku. Cožpak v sobě neměla ani kouska studu? Amerika je holt Amerika, i když "Lauren" pobývala v Londýně. Bylo mi líto knihovníka, asi nevěděl, jakou bohatou historii má Lauren za sebou. No, doufejme, že se Melissa doopravdy zamilovala a už nikdy podobnou knihu nenapíše.

Nanamimo
Nanamimo
18.05.2019 3 z 5

Tuto knihu jsem našla ve správnou dobu na správném místě když jsem vídala "muže" který nehledal nic vážného, proto prosím omluvte mé případné zabarvení z dojmu knihy. Ale náramně jsem se při četbě bavila a přečetla knihu jedním hltem dalo by se říct během týdne. Autorka má osvěžující smysl pro humor a vše je bráno lehce, jemně s nadsázkou a sem tam trochu štiplavým humorem který ale v daných místech opravdu funguje. Ano, má své momenty obyčejné povrchní kokety....ale přece jenom, to už jste podle obalu a souhrnu mohli očekávat.
Rozhodně pro mě tato kniha nebyla zklamáním, ale v polovině měla zbytečně rychlý spád, napůl otevřený konec a zdálo se mi to takové ,,nedokončené'' Jinak super kniha na relaxaci a oddech. Určitě v tom nehledejte víc, než vám sama kniha naznačuje už od počátku. :)

Knihomolka97
Knihomolka97
27.02.2019 2 z 5

Achjo, tohle bylo vážně utrpení. Ani nevím jak se mi podařilo číst až do konce. Celou knihu jsem měla chuť Lauren něčím jebnout po hlavě, aby se vzpamatovala. Sympatickou a chytrou hrdinku si představuji teda jinak.

Marodaro05
Marodaro05
28.02.2018 4 z 5

Po nuceném čtení knih z povinné četby konečně kniha, kterou jsem si vybrala dobrovolně. Sláva...
Kniha má rychlý spád a čte se skoro sama. Už dlouho jsem se takhle nebavila, obzvlášť s flaškou vína v krevním oběhu. Jedinou hvězdičku dolů jsem dala, protože konec je moc uspěchaný, ale jinak jsem byla nadšená.

Natalifrckova
Natalifrckova
07.08.2017

Skvelá knizka. Mela jsem ji za chvili prectenou a dopadla tak jak jsem si myslela.

bookcase
bookcase
03.02.2017 4 z 5

Oddechovka, místy vtipná.

SBH
SBH
16.01.2017 2 z 5

Pokoušet se získat partnera a postupovat každý měsíc podle jiné příručky mi přišlo jako skvělý námět. Kniha je napsaná čtivě, líbil se mi slovník i obraty autorky. Ale celkově mě román strašlivě zklamal. Myslím, že bylo chybou literárně zpracovat skutečné události. Možná stačilo kapku posunout charakter hlavní hrdinky a hlavně jí implantovat zdravý selský rozum. Řídit se při výběru partnera (muže) příručkou napsanou pro muže (jak sbalit děvče) mi připadne fakt dost mimo. Lola si chce užít spousty nezávazného sexu, takže si vybere (jinou) příručku, která sex zakazuje a soustřeďuje se na získání manžela? Navíc životospráva sestávající ze setrvalého joggingu prokládaného krabičkami cigaret a jezery alkoholu mi taky dost skřípala. Dávám dvě hvězdičky - za nápad (bohužel mizerně zpracovaný) a šmrncovní obal.

alzbeta4340
alzbeta4340
21.12.2016 4 z 5

Zábavná, veselá a trochu bláznivá odpočinková četba. Ve své poznámce na konci knihy autorka píše, že se inspirovala sama sebou, neb v určité době se řídila při seznamování výhradně radami různých příruček. Po přečtení této knihy jsem naznala, že je to více obdivuhodné, než by se na první pohled zdálo :-).

ivousekk
ivousekk
28.10.2016 4 z 5

Skvěle se to četlo, děj odsýpal a byla jsem moc zvědavá, jak se bude vyvíjet dál. Jako Lauren by mne ani nenapadlo se do podobného experimentu pustit, byl na mne hoodně bláznivý a vše s ním spojené tomu odpovídalo, ale proč ne. Někdy je třeba zkusit něco praštěného :-)
Pokud vás baví "romantické komedie" směle do toho, bude se vám to líbit. Jako oddechovka na odreagování naprosto super.

2016  60%Láska podle návodu
2015  60%Ako (ne)uloviť muža

Kniha Láska podle návodu je v