Láska kouše

Láska kouše https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/292467/mid_laska-kouse-8GZ-292467.jpg 4 31 8

Dvojčata se vydávají na cestu do Transylvánie. Olivia je opravdu nervózní, protože se má poprvé setkat se svojí upírskou rodinou – v sázce je hodně. Ještě horší je však to, že bude pryč i na Valentýna a jejímu novému klukovi, slavnému herci Jacksonovi, ani nevadí, že svátek zamilovaných nestráví spolu. Nakonec se však ukáže, že tím, kdo se cítí zcela nepatřičně, je Ivy, ačkoli je obklopená upíry!... celý text

Literatura světová , Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , CooBoo

Love Bites , 2011

DK197
06.09.2022 5 z 5

KNIHA: V tomhle díle autorka opět popustila uzdu své fantazie a vymyslela originální dovolenou u prarodičů upírů, kteří navíc patří ke smetánce. Nové prostředí, nové postavy. Užívala jsem si zápletky i jejich více či méně očekávaná rozuzlení. A až na ten zbytečně přeslazený závěr považuji tenhle tenhle díl za opravdu dobrý. Láska opravdu kouše a v tomhle díle o city a srdce není nouze.

orangerose
17.10.2021 5 z 5

pěkně kouzelný díl, bavil mně , tu užasnou Valetýn atmosféru má užasnou tomto díle, božíííí :)

JankaV80
13.10.2019 5 z 5

I 6. díl této série je moc pěkný a čtivý, stejně jako ty předchozí. Příběh má dvě roviny odehrávající se v době před Valentýnem a na Valentýna. Olivia má pocit, že Jackson Valentina žádným způsobem neřeší a před odjezdem do Transylvánie se s Olivii ani pořádně nerozloučí. Ivy a Olivia odjíždí se svým biotátou, jak ho nazve Olivia, do Transylvánie, aby obě poznaly tátovu část rodiny - hraběnku a hraběte Lazarovi. Mimo toho se setkávají i s upírskou smetánkou - královnou, princem a poznávají, jaké to je patřit do rodu upírů. Velkým překvapením potom je, jaký dárek k Valentínu Jackson pro Olivii vymyslí.
V tomto díle trochu pokulhává skutečnost, že pan Vega má mít několik sourozenců, alespoň o tom byla v předchozích i tomto díle řeč, ale v Transylvánii se se žádným z nich nesetkává, přestože bál upírů na Valentýnapatří k jedněm z větších společenských událostí.

Orange8knihomol
21.02.2018 5 z 5

V této knížce mě překvapil Jackson, jelikož jsem si myslela, že na Olivii zapomněl, ale ukázalo se, že není sobecký, ale dokáže se zachovat gantleman. Příběh se odehrával převážně v Transylvánii a to se mi opravdu líbilo. Konec byl pro mne velice překvapující, nádherný a dojemný. Co všechno lidé i upíři dokáží udělat pro lásku. Valentýnské téma mi přišlo jako dobrý námět a právě období Valentýna dodalo příběhu zamilovanost a lásku.

any333
01.01.2018 5 z 5

Tak tady se upevňoval svazek Olivii a její láasky, navíc jsme poznali, jak to chodí v upírském prostředí. Jsem jediná, koho zaujal charakter prince a jeho chování k sestrám?
A nezlobte se na mě, ale hlavně ten konec už mi připadá trochu ohraný a jako kdyby autorka schválně natahovala sérii, jak jen to jde. Nebo je to tím, že už jsem z tohohle typu příběhů vyrostla. Tohle je ta pravděpodobnější možnost, což ovšem neznamená, že pro mne tato série nebyla příjemná na čtení. Akorát už se hodí pro jinou cílovou skupinu a já s tímhle dílem končím.

brzda.
02.02.2017 5 z 5