Kyanid a Štěstí

Kyanid a Štěstí https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/179973/kyanid-a-stesti-179973.jpg 4 66 11

Smějte se společně s miliony fanoušků webového komiksu Cyanide & Happiness po celém světě. V tomto knižním vydání najdete 150 stripů včetně 30 dosud nepublikovaných, které svými nekorektními vtipy, vyšinutými postavami a zvrhlými pointami nenechají vaše bránice v klidu. Kniha není vhodná pro citlivější osoby, pravděpodobnost, že vás některý ze stripů urazí, je nebezpečně vysoká.... celý text

Humor Komiksy
Vydáno: , Computer Press (CP Books)

Cyanide and Happiness , 2010

simon9946
16.03.2022 4 z 5

Seriál se mi velmi líbil a kniha mě ani moc nezklamala. Jediné, co ji musím podotknout je to, že se vtipy často vytratí, protože jsou scénky velmi krátké. Jinak jsem se velmi pobavil.

Damonka12
31.01.2021 2 z 5

Většinu scének a vtipů jsem nepochopila a celkově se mi na knize líbili jen obrázky.

PastorMal13
13.01.2021 5 z 5

Na knihu jsem kdysi narazil přes youtube kanál Cyanide and happiness, kde bylo video o této knize, neváhal jsem a pořídil jsem si ji. Jako příznivce humoru autorů mě tato publikace naprosto nadchla a velice pobavila. Snad nikdy nezapomenu na tyto legendární komiksy s dávkou černého humoru... Ale chápu, že komu tento humor nesedí, s radostí publikaci spálí nebo prohodí oknem :D

Dakarianna
12.04.2017 5 z 5

Není to humor pro každého, ale pro mě ano.

inmax
18.02.2017 3 z 5

Tento fenomén znám ze sociálních sítí a po knize jsem pokukoval dlouho, než se mi konečně dostala do rukou. Pak jsem byl ale docela zklamán, že na jeden hodně dobrý vtip připadá několik stránek těch, které mi vtipné nepřišly.

bob9249
17.02.2017 2 z 5

Já nevím jestli je vubec dobre tohle prekladat. Polovina vtipu se tak jako tak ztratí...

OOOliva
06.10.2016 5 z 5

Tyto comicsy mám rád již dlouho, a tak byl šťasten, když jsem tuto knihu objevil.

Pivísek
08.03.2016 4 z 5

Škoda, že něco prostě nejde přeložit, ale i tak tato dvojice vždy pobaví! :o)

Skallarix
02.03.2016 4 z 5

V jednoduchosti je krása. A v sarkasmu a černém humoru jakbysmet. Tohle a mnohem více v sobě nese Kyanid a Štěstí (Cyanide and Happiness) , který skoro všichni notoricky známe z internetu.

P.S. Kdybyste náhodou netušili, kolik ironie, již zmiňovaného sarkasmu a nechutností bez skrupulí se dá narvat do tří až šesti obrázků ve stripu, mrkněte se na net. A nebo ještě lépe - do této knihy, kterou musí mít v knihovničce každý fanda těch "bezcitných panáčků".

St. Jimmy
01.04.2015 4 z 5

Nevím, jak je možné, že jsem o Cyanide & Happiness před četbou této knihy vůbec neslyšel. Jejím přečtením ale nastal obrat o stoosmdesát stupňů a já jsem nyní fanouškem těchto krátkých komiksů :). Srandy kopec!

Kapis
05.12.2013 4 z 5

Cyanide & Happines je docela fenomén, ale nikdy jsem ho nesledoval kompletně kontinuálně, jen sem tam jsem si zobl, když někdo něco poslal, proto neznám stripy tak dobře, abych zaznamenal nějakou újmu překladem. Vtípky jsou ostré jako břitva, smíchem jsem se neklátil, ale tato sbírka stripů potěšila. Spokojenost.

Autoři knihy

Dave McElfatrick