Kyanid a Štěstí

Smějte se společně s miliony fanoušků webového komiksu Cyanide & Happiness po celém světě. V tomto knižním vydání najdete 150 stripů včetně 30 dosud nepublikovaných, které svými nekorektními vtipy, vyšinutými postavami a zvrhlými pointami nenechají vaše bránice v klidu. Kniha není vhodná pro citlivější osoby, pravděpodobnost, že vás některý ze stripů urazí, je nebezpečně vysoká. méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/17_/179973/kyanid-a-stesti-179973.jpg 3.831
Humor, Komiksy
Vydáno:, Computer Press (CPress)
Více informací...

inmax

Tento fenomén znám ze sociálních sítí a po knize jsem pokukoval dlouho, než se mi konečně dostala do rukou. Pak jsem byl ale docela zklamán, že na jeden hodně dobrý vtip připadá několik stránek těch, které mi vtipné nepřišly.

bob9249

Já nevím jestli je vubec dobre tohle prekladat. Polovina vtipu se tak jako tak ztratí...

OOOliva
06.10.2016

Tyto comicsy mám rád již dlouho, a tak jsem rád když jsem tuto knihu objevil.

Pivísek
08.03.2016

Škoda, že něco prostě nejde přeložit, ale i tak tato dvojice vždy pobaví! :o)

Skeeve
02.03.2016

V jednoduchosti je krása. A v sarkasmu a černém humoru jakbysmet. Tohle a mnohem více v sobě nese Kyanid a Štěstí (Cyanide and Happiness) , který skoro všichni notoricky známe z internetu.

P.S. Kdybyste náhodou netušili, kolik ironie, již zmiňovaného sarkasmu a nechutností bez skrupulí se dá narvat do tří až šesti obrázků ve stripu, mrkněte se na net. A nebo ještě lépe - do této knihy, kterou musí mít v knihovničce každý fanda těch "bezcitných panáčků".

St. Jimmy
01.04.2015

Nevím, jak je možné, že jsem o Cyanide & Happiness před četbou této knihy vůbec neslyšel. Jejím přečtením ale nastal obrat o stoosmdesát stupňů a já jsem nyní fanouškem těchto krátkých komiksů :). Srandy kopec!

Kapis
05.12.2013

Cyanide & Happines je docela fenomén, ale nikdy jsem ho nesledoval kompletně kontinuálně, jen sem tam jsem si zobl, když někdo něco poslal, proto neznám stripy tak dobře, abych zaznamenal nějakou újmu překladem. Vtípky jsou ostré jako břitva, smíchem jsem se neklátil, ale tato sbírka stripů potěšila. Spokojenost.

Autoři knihy

Matt Melvin