Kůň jménem Zázrak

Kůň jménem Zázrak https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/43549/mid_kun-jmenem-zazrak-pye-43549.jpg 4 103 27

Kůň jménem Zázrak série

Milovníci koní a koňských příběhů, zbystřete! Na scénu přichází jezdecká škola Oharek, a není to škola ledajaká. Rozlehlý statek, v kterém sídlí, skrývá nejedno tajemství. A právě sem přijíždína prázdniny třináctiletá Ema s mladším bratrem Mikym. Spolu s ostatními účastníky kurzu chce nejen složit jezdecké zkoušky, ale i rozluštit záhady a přízračné pověsti obestírající dům, přilehlé louky či nedaleký zámeček. A především zachránit ohrožené koně, i kdyby to mělo být skutečně nebezpečné!... celý text

Lovehorses365
09.01.2023 5 z 5

Miluju tuhle knihu!!!!

JancaMia
31.12.2022 4 z 5

Krásný příběh o koních pro malé holky. Když kniha v roce 2009 vyšla, tak jako prodavačka v knihkupectví Albatros jsem si jí ráda četla na pokračování. Po letech jsem si zopakovala. Jaké bylo nadšení když jsme knihu objevila v knihobudce, teď jí nadšeně čte starší dcera (9 . letá holčička).

Míša06
16.08.2018 3 z 5

Krásný příběh, tak pro desetileté dívky nádhera. Mě je sice víc, ale i tak se mi kniha vcelku líbila. Byla sice kolikrát hodně naivní, ale pořád to má nějakou úroveň.

Agathee
25.04.2018 5 z 5

Tahle kniha je a navždy bude moje srdcovka. Dodnes si pamatuji, že jsem jí poprvé četla ve čtvrté třídě, kdy jsem dychtivě chodila do naší malé školní knihovny a četla všechno co obsahovalo příběhy s koňmi. A po pár letech jsem se dostala k tomu abych si ji kupila v knihkupectví společně s druhým dílem a byla to správná koupě. Je to strašně krásně napsané a do příběhu jsem se naprosto ponořila.

Viol
06.10.2017 5 z 5

krásná kniha o koních miluju koně

Kateshiki
07.06.2017 4 z 5

Knihu jsem četla dvakrát. Když jsem byla malá a teď. Musím říct, že mne kniha vždy překvapí, bez ohledu na můj věk. Začátek mě sice moc neoslovil, ale konec to skvěle vynahradil.

Byxy123
02.03.2017 4 z 5

Dala jsem si svou soukromou výzvu, že si přečtu všechny knihy, které doma mám. Dostalo se i na tuhle a i v mých letech mě bavila. :) Pro děti je to dobře napsaná kniha, kterou, podle mého názoru, budou hltat.

Elsa14
16.02.2017 5 z 5

Moc si z knihy nepamatuji, četla jsem ji jako hodně malá. Ale vím, že se mi Zázrak líbil.

KateChatt
21.05.2016

Wow jak jsem na tu knihu mohla zapomenout? Přitom když jsem byla mladší jsem ji téměř nedala z rukou! Okamžitě půjdu do knihovny si ji půjčit. Sladké mládí plné knih o koních :3

simi28
06.05.2016 5 z 5

Moje nejoblíbenější kniha o koních. Četla jsem jí už dvakrát a rozhodně se k ní ještě někdy vrátím. Všem milovníkům koní moc doporučuji a stejně tak i druhý díl.

SelenaDemi428
12.02.2016 5 z 5

Kniha z mého dětství, kdy jsem četla mnoho knih o koních, ale tato mezi nimi zářila. Četla jsem jí několikrát a ráda bych se k ní, až budu mít dostatek času, vrátila a přečetla si jí už tak podvacáté :3.

Cleo De Nile
12.02.2016 5 z 5

Jako malá jsem tuhle knížku milovala - koně, dobrodružství, záhady, přátelství... :) A mám chuť si ji přečíst znovu.

Napůlanděl
17.09.2015 5 z 5

Knihu jsem četla hodně dávno, ale pamatuji si že mě v té době velice zaujala...

IceMoony
31.07.2015

Tuhle knihu jsem četla asi před třemi nebo čtyřmi roky a moc se mi líbila. Kniha měla moc zajímavý děj a byla hezky napsaná a četla se poměrně rychle. Moje oblíbená knížka ^^

Lemon
05.02.2015

Četla jsem asi před 3mi roky a kniha mě úplně pohltila :) je to moje nejoblíbenější dětská knížka :) určitě všem doporučuji :)

Lemon
05.02.2015

Enmea
21.09.2014 5 z 5

Miluji tuhle knihu, miluji koně a vzhledem k tomu, že se jmenuji Ema, mě tento příběh naprosto strhl do svého děje. Doporučuji všem mladým čtenářkám, které mají rády koně a dobrodružství. ;-)

zuzka147
19.08.2014

mně se to teda moc nelíbilo ale asi je to tím že se o koně nezajímám a četla jsem to jako povinnou četbu

julca1119
15.06.2014

Nádherná kniha... četla jsem jí mockrát a pořád mě neomrzela :)

konik
14.06.2014 5 z 5

Moje velice oblíbená knížka. Chytlavý a propracovaný děj.