Kráska a zvíře

Kráska a zvíře

Dvojice detektivů z Našeho Města je po prázdninách zase spolu. Šéf se vrátil do práce opálený, usměvavý a plný energie. Barva mu zůstala, ale úsměv zamrzl na rtech už druhý den. Maďarští kolegové našli v poli kousek od státní hranice nahé zmasakrované tělo mladé ženy. Mezinárodní vyšetřování se rozbíhá a celý případ, je velmi ostře sledován veřejností a médii. Kdo vraha dopadne a co bylo důvodem k této extrémně brutální vraždě? méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/20_/207973/kraska-a-zvire-Fqd-207973.jpg 4.3113

Naše Mesto (17.)

Kráska a netvor (2014)

Detektivky, Literatura slovenská
Vydáno:, XYZ
Více informací...

bábuška

Další výborná kniha. Mám nachystané i další a těším se.

JankaV80

"Byla to nelehká práce, protože to byla práce s lidmi, a kdo pracuje s lidmi, ví velmi dobře, že to je ta nejhorší práce na světě." Co k tomu dodat? Dominik Dán ví, o čem mluví, o čem píše. Moje první kniha od tohoto autora a má zasloužený plný počet bodů. Knihu jsem odkládala jen velmi nerada, moc pěkně se čte. Kdyby nebyla neděle, dojdu si do knihovny pro jeho další knihu.

edith79

,,Nezdá sa ti, že v tomto prípade máme akosi priveĺa posraných svedkov?" Dominik Dán mě prostě neskutečně baví, děsí a je prostě nenapodobitelný. Další zajímavá kniha se spoustou napětí, ale i vážně skvělého humoru, který mě nutí, i přesto, že čtu detektivní příběh, smát se nahlas. Opět si zaslouží plný počet tento Pán.

Nazli
19.07.2016

Moje třetí kniha od Dominika Dána a zatím nejlepší.

Ladys
17.02.2016

Tohle byla moje čtvrtá od D. Dána a opět perfektní.
Dán je prostě bývalý kriminalista se spisovatelským střevem. Znalost prostředí až do detailů je jeho nespornou výhodou. Provede vás příběhem tak, že máte pocit, že jste přímo u toho.
Dál už nevím, co napsat a nic neprásknout.
A kdo už od Dána něco četl, bude se mnou souhlasit, že vlastně ani netřeba komentáře. To, že člověk má chuť zaběhnout do knihovny a sáhnout po dalším titulu, mluví samo za sebe.

vorenus
07.02.2016

Na panu Dánovi se pomalu stávám závislým.

livana
30.12.2015

četla jsem první knihu od tohoto autora a dobré. Budu číst i další

Petule5
15.10.2015

Další dobrá detektivka, která mě bavila od začátku do konce.

KlérTomson
27.07.2015

Dánovky jsou jako droga. Dočtete, zpracujete a chcete další!

MahulenaK
02.09.2014

Pro mě jedna ze slabších od Dána, nic moc příběh, ale pořád dobrý :-)

Patapuf
25.07.2014

Nebylo to špatný, ale ten konec..... Newill z toho vyklouz moc lacino...

kneslova
20.06.2014

Detektivka, která pěkně odsypává, asi tak za 4 hvězdičky

adelinka
18.06.2014

tak myslím, že Dominika Dána ani nemusím komentovať.....pre mňa zvedavosť a napätie od prvej strany, knihu som prečítala za dva dni - nemohla som nedočítať........keďže je to detektívka tak sa o deje rozpisovať nebudem.....

LadyLane
22.12.2013

Spád deja na posledných 40 str. na mňa pôsobil trochu rušivo vzhľadom na predchádzajúce pomalé tempo... kde priestor opäť venoval dialógom vyšperkovaným do dokonalosti (či už výsluchom alebo do seba vŕtajúcim kolegom).

"Matka okamžite odpadla a udrela si hlavu.... Stál som od nej 10 cm, išla k zemi ako dvojičky."
"Tak rýchlo?"
"Nie, tak konšpiratívne."

north74
02.10.2013

Jako vždy velice dobrá krimi

Macek58
12.07.2013

Klasický Dán.Přečtený jedním dechem.Jen tak pokračovat.

hardrock
22.06.2013

Výborná kniha. Výsluchy mám v Dánových knihách asi najradšej, vžady sa pritom cítim ako keby som bol priamo s Krauzom a Fischerom v kancelárii 141, ten pach ľudských emócií priam cítiť. V tomto románe bolo takýchto rozhovorov niekoľko. Odporúčam

hardrock
22.06.2013

Krauz: Nechcel by som mať syna, čo roky píše román, vláka sa kade-tade, a iba ma vyciciava.
Nevill: Vy by ste to stihli skôr?
Krauz: Nikdy som nepísal žiadny román, ale keby som sa na to dal, tak aspoň dva do roka.
Nevill: Len či si nefandíte, pán Krauz.