Tajomná princezná

Tajomná princezná https://www.databazeknih.cz/img/books/91_/91889/kralovsti-vyzvedaci--91889.jpg 4 267 27

Královští vyzvědači série

Christina Bennettová vtrhla do londýnskej spoločnosti ako víchor. O tajomnej krásavici sa povráva, že je princezná z akejsi vzdialenej krajiny. Ona si však tajomstvo svojej minulosti stráži pre seba. No len do chvíle, kým ju raz večer Lyon, markíz z Lyonwoodu, vášnivo nepobozká. Arogantný šľachtic, ktorý sa správa ako pirát, cíti divý oheň v Christininej hrudi, a zariekne sa, že bude patriť len jemu. A hoci od tajomnej Christiny už dostal košom, o jej priazeň sa usiluje naďalej. Podľahne neoblomná princezná čaru vytrvalého šľachtica?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

The Lion´s Lady , 1988

malýčtenář
26.06.2023 3 z 5

Řekla bych, že námět knihy je zajímavý, ale udělat z divošky dokonalou anglickou lady, se mi zdá trochu divoké. Přesto děj má spád a čte se dobře, i když ty erotické pasáže by nemusely být tak detailně popisované. Ale budiž, opět taková červená knihovna.

Marci_Vaj
05.07.2022 5 z 5

Tak to bylo hodně zajímavé, úplně něco jiného, než na co jsem u historických romancí zvyklá. Nečekané, napínavé, opravdu zajímavý příběh :)

trancy
19.03.2022 5 z 5

Naprosto super. Od první stránky jsem se nenudila. Žádné dlouhé popisy o ničem, ale super příběh se zvraty. Trochu jsem čekala, že na závěr bude nějaký zajímavý boj mezi Edwardem a Christinou - byla by to třešnička na dortu. Ale za mě jedna z nejlepších knih co jsem měla v ruce. Jdu na další její knihy a snad budou stejně dobře jako tento.

cukrovka
16.06.2021 5 z 5

Čtivá romantická oddechovka se zajímavou zápletkou. Příběh má spád a není nouze o vtipné scény.

petulik330
03.02.2021 5 z 5

Kniha mě od první strany vtáhla do děje tak moc, že se mi kniha ano nechtěla dát z ruky tak jsem ji dočetla na jeden zátah během jednoho dne.
Hlavní hrdinka, která byla vychovávána indiány se vrací zpět do Anglie, kde způsobí poprask svým chováním.

Laf
11.07.2020 5 z 5

Hodně těžko se mi dávala kniha z ruky. Příběh mne hned vtáhl a je prodchnut spoustou humoru, že opravdu nebylo kdy se začít nudit. A závěr přišel nějak moc brzy :). Knihu mohu jen doporučit :)

Iva B.
08.01.2020 5 z 5

S malými přestávkami jsem to přečetla za jeden den :). Autorka má ty historické romance prostě v malíku. Je to hrozně čtivé, nešlo se od toho odtrhnout, hrozně mě to bavilo a jen jsem otáčela stránky. Jestli máte chuť na romantiku, trochu dobrodružství, tak tenhle příběh vám doporučuji.

petraj30
05.09.2019 5 z 5

Jak už bylo řečeno, byl to pěkný a velmi vtipný příběh. Na konci jsem trochu doufala, že se Christina s Lyonem vypraví za její adoptivní rodinou z dětství a nebo, že ta stará škatule taky dostane co proto. I přes tyto drobné výtky to bylo kouzelné, snad i proto, že si hlavní postavy řekli "miluji tě" dříve než na konci:-)

angelbooks
14.02.2018 5 z 5

Tak u tohohle příběhu jsem se nasmála mnohem víc, než u dalších knih J. Garwoodové.
Skvělý příběh, skvělé charaktery hlavních postav i skvělý děj.
Rozhodně doporučuji. :)

LilianaFalcon
07.01.2018 5 z 5

Za me rozhodne nejpovedenejsi dil serie. I kdyz je prvni, cetla jsem ho jako posledni a jeste ze tak ;-)
Christina i Lyon byli naprosto uzasni. Oba byli skvele napsani, nektere z Christininych prereku byly neskutecne vtipne (teda hlavne nejspis v originale, ale prekladatelka se snazila to co nejlepe prizpusobit i cj, aby pointa zustala zachovana).

RADIN
20.09.2017 2 z 5

No mňa kniha velmi neoslovila,ani príbeh dá sa povedať nebol až taký pútavý,a tie erotické pasáže...

DUNIKO
28.04.2017 5 z 5

Krásné čtení.

Samira
18.12.2016 5 z 5

Perfektní a kvalitní oddechovka se zajímavou zápletkou a skvělou ústřední dvojicí. Takhle by to mělo vypadat. Autorce celkově jdou historické knihy výrazně lépe a to jsou její současné knihy všechno jen ne špatné.
Královští vyzvědači tvoří kratší, ale výbornou sérii, kde alespoň jeden ze dvojice má dobrodružného ducha a netradiční osud. Střety odlišných hrdinů pak přináší mnohé vtipné scény, mají spád a nevšední kouzlo.
Půvabné čtení na zpříjemnění dní, které málokoho zklame.
Doporučuji!

janiice
19.11.2016 5 z 5

Úžasná odpočinková kniha, ke které se mohu donekonečna vracet a neomrzí, pobaví. Garwoodová je skvělý vypravěč s citem pro příběh a tahle patří mezi od ní nejoblíbenější. Vždy když mám v životě náročnější období, sahám po knihách od ní.

KSarlota
06.11.2016 5 z 5

Moc mě baví

Danulka11
12.09.2016 5 z 5

Naprosto nádherná kniha, zajímavý a poutavý děj, který je provázen romantikou a vtipem, kdy jsem se místy opravdu dobře zasmála. Kniha se čte jedním dechem a určitě patří k nejlepším knihám této autorky. Všem vřele doporučuji :o)

PomněnkaPrvní
05.07.2016

Je to první knížka, kterou jsem od této autorky četla. A moc se mi to líbilo. Styl psaní je lehký a poutavý. A příběh byl opravdu vtipný a záživný. Když se vyprávění příběhu prolíná se čtením deníku, je to zajímavé zpestření. U čtení jsem se hodně usmívala a někdy se opravdu smála i nahlas, ty matoucí dialogy neměly chybu :)

koala
17.04.2016 4 z 5

"Lyon věděl, že si nevšimla, že je sledována. Jinak by lístek nestrčila do úst ani by nesáhla pro další.
Sire, která je kněžna Christina? ...
Ta plavovlasá, zabručel Lyon a potřásl hlavou. Sledoval s rostoucím úžasem, jak Christina delikátně vložila do úst další list.
Která plavovlasá? dotazoval se dál Andrew.
Ta, která se krmí listím."
No, bavila jsem se! :-)

havrmoni
13.03.2016 5 z 5

Tak tohle bylo úžasný. Hlavně Christina,ta se mi líbila,neměla anglickou výchovu. Žádná hloupoučká naivní husička oproti Dianě. Akorát ten konec takový uspěchaný.

moudivlacek
03.09.2015

Tak nad řádky této knihy jsem se nasmála, až mi slzy tekly z očí, ta se opravdu povedla. Určitě se k ní vrátím a ráda.

princezny historické romance

Julie Garwood