Králíčkovy sebevraždy

Králíčkovy sebevraždy https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26627/bmid_kralickovy-sebevrazdy-SsT-26627.jpg 4 211 30

Králíčkovy sebevraždy série

Bláznivá kniha králíčkových sebevražd komiksového kreslíře Andyho Rileyho je plná černého humoru na téma, jak to má malý bílý králíček udělat, aby sám sebe úspěšně sprovodil ze světa. Knížka není vhodná pro přecitlivělé čtenáře.

Literatura světová , Komiksy

Vydáno: , Paseka

The Book of Bunny Suicides , 2006

Andyska007
03.12.2022 3 z 5

Půjčila mi dcera. Já to prostě nemůžu brát úplně jako humor...

pepa4081
16.10.2022 5 z 5

Kreslený humor podle mého gusta.
Velmi uspokojivé.

EliskaD
24.02.2022 5 z 5

Tak tento černý humor mi opravdu sedl. Zřejmě nebude pro každého, ale kdo má rád černý humor, tak ten si tuto knížečku užije. Co stránka, to unikátní neotřelý nápad.

loolee
26.01.2022

Králíček je skvělý vynálezce! I moji junioři ho milujou :)

Karoley
04.01.2022 5 z 5

Pobaví zejména milovníky malých chundelatých králíčků ;)) Přečteno během chvilky, velice vtipná záležitost! Králíček je fakt koumák!

Jackline5
29.10.2021 5 z 5

Miluju tenhle styl černého humoru. Na knihu Velké lži pro malé děti sice tahle kniha nemá, ale i tak jsem se dobře bavila.

JP
26.10.2020 3 z 5

Černý humor, cynismus, ok, ale osobně nepochopím, z čeho a proč se lidi dokážou tolik nadchnout nad sérií stripů, z nichž pár je, řekněme, kreativních, ale zbytek absolutně o ničem (speciálně, když to srovnám třeba s 'Red Meat' Maxe Cannona nebo Hugleikurem Dagssonem). Ať "tito lidé" (Pavle) kouřili cokoliv, chci to taky.

Netopyr07
28.01.2019

Tak toto bylo dobré psycho na odreagování :-)) Pro slabší povahy nedoporučuji :-)))

Dominator.00
25.01.2019 2 z 5

Zajimave, hezke. Obcas opravdu pozoruhodne zpusoby sebevrazdy. Ale ze by to bylo kdovijak vtipne, to rozhodne neni.

efka.saf
25.03.2018 5 z 5

Tohle je tak roztomile sadistické :-D. S velkou nostalgií vzpomínám na poslední dny před státnicemi, kdy jsem každý den zveřejňovala jeden králíčkův pokus. Jooo, to byly časy. Kniha se mi dostala do ruky až později, o to víc jsem si ji ale užila. Smekám před králíčkovou fantazií a samozřejmě i precizností a detailismem, s nimiž pokusy realizuje.

sola_lupa
25.02.2018 5 z 5

Mám chuť metamorfovat se do králíčka s depresí a aspoň jednu ze sebevražd si zkusit. Jen se u toho potom už asi nebudu moci smát jako teď. :D

Aki12
13.02.2018 3 z 5

Nevíme, co králíčka vede k touze skoncovat se životem a je nám to v zásadě jedno. S pobavením sledujeme, jakými způsoby se o to pokouší. A někdy to má ale fakt promyšlený!! Je to fakt ušák jeden!

wiix
20.01.2018 4 z 5

Milé, kruté, ironické kreby, nič literárne, čisto na pobavenie.

Tomas@S
20.12.2017 5 z 5

Takova mala knizka ktera pobavila mne i nase deti. Original v knihkupectvi je pomerne draha spise sberatelska zalezitost. Proto vypujceni v knihovne je idealni zpusob jak si knizecku poradne prolistovat. Je to sbirka celkem vtipnych scenek a napadu. Libilo se.

Moltri
23.11.2017 3 z 5

Fajn kniha ale nic u čeho bych se vyloženě smál.

marta0912
13.11.2016 5 z 5

První kniha, kterou jsem přečetla celou XD

Damato
17.05.2016 5 z 5

když to donesl syn, který dostal knihu jako dárek, "otvírala se mi kudla v kapse ", ale jakmile jsem knihu otevřela.... no kdo to četl, nemusím popisovat, jakou rychlostí jsem knihu přečetla a bránice dostala co proto. Černočerný humor, který není ale pro každého - například doma, když do knihy nahlédl partner. tak mě měl za morbitu morbidního, Ale mně se kniha fakt líbila

Anna_D
04.02.2015 5 z 5

Velice morbidní a taky velice zábavné.

Ostruzina
19.11.2014 5 z 5

Nemá chybu.

Addie
17.07.2013 5 z 5

Riley a jeho klasika. Kdo zná, ten ví.
A kdybych byla v příštím životě králíčkem, kterého nebaví žít, vím, po jakém návodu k sebevraždě mám sáhnout.:-)

sebevražda humor komiksy králíci kreslený humor černý humor

Andy Riley
britská, 1970