Kondor Srandovič

bez
hodnocení

nelze hodnotit (až vyjde)

Kondor Srandovič

Kondor Srandovič: Život a osudy české rodiny a českých osídlenců ukrajinské Volyni. O Volyňských Češích na Ukrajině toho nebylo napsáno mnoho. Doufáme, spolu s mou tetou Tamarou, autorkou těchto vzpomínek, že její kniha přispěje k dotvoření obrazu několika generací těchto Čechů jako lidí odhodlaných, silných a pracovitých. Lid... celý text

O Volyňských Češích na Ukrajině toho nebylo napsáno mnoho. Doufáme, spolu s mou tetou Tamarou, autorkou těchto vzpomínek, že její kniha přispěje k dotvoření obrazu několika generací těchto Čechů jako lidí odhodlaných, silných a pracovitých. Lidí, kteří se v 19. století vydali na východ začít nový život, a nakonec se, aniž to tušili, ocitli v nesprávný čas na nesprávném místě.
Celá kniha je především věnována památce mojí nezapomenutelné, drahé babičky Heleny Postlové, její matky, mojí prababičky Anežky Kunové a mého dědečka Antonína Postla, kterého jsem nikdy nepoznala. méně textu

Kniha ještě nevyšla. Měla by vyjít: 31.05.2017
Fejetony, eseje, Literatura česká, Historie
Bude vydáno:, Šťastný Jan

Nelze komentovat (až kniha vyjde). Zatím můžete využít Diskuzi.

Autor knihy

Tamara Halasová