Kočka, která čichala lepidlo

Kočka, která čichala lepidlo https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/2472/bmid_kocka-ktera-cichala-lepidlo-661f653ba215e.png 4 58 10

Kočičí krimi série

Život v pokojném Pickaxu je možná poklidný, ale rozhodně není nudný. Určitě ne pro jednoho ze zdejších nejvíce žádoucích ženitby schopných mužů, novinářského veterána Jima Qwillerana. Qwill zdědil miliony a jeho dvě urozené siamské kočky Koko a Yum Yum se postupně zabydlují v příjemném luxusu, až do chvíle, než někdo zavraždí syna bohatého bankéře a jeho choť. Policie soudí, že se stali obětí loupežného přepadení. Koko, Yum Yum a Qwill však hned tak někomu nesednou na vějičku. Nemohou však na nic přijít. Co ale znamená Kokova náhlá vášeň pro lepidlo? Pokouší se snad někdo nahnat starému dobrému Qwillovi strach? Dosud nejožehavější případ v kariéře podivuhodné trojice detektivů.... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi , Romány

Vydáno: , MOBA (Moravská bastei) , MOBA (Moravská bastei)

The Cat Who Sniffed Glue , 1988

Booky84
23.03.2024 5 z 5

Opět příjemné čtení - vraždy, tajemství jedné rodiny a jako vždy novinářský šťoural J.Q., kterému nic neunikne a když náhodou ano, tak je tu geniální kocour Koko, který ví prostě všechno. Třešničkou je vždy dokonalá a roztomilá kočička Yum Yum.

Česneksmedem
29.05.2020 4 z 5

Možná jste si toho také všimli. Komentáře ke knize jsou vesměs velice krátké. Asi je to dáno tím poklidným průběhem těchto příběhů. Jedno ale nelze upřít. V každém díle se seznámíte se zajímavostmi z jednoho méně běžného oboru. Zde jde o preparování zvířat.
Na závěr jedno širokozáběrové přísloví z knihy: Kdo lehá se psy, vstává s blechami.

Nifredil
02.07.2019 3 z 5

Neurazí, ani neoslní, prostě příjemné čtení na léto, na dovolenou nebo jen tak pro vyčištění hlavy. V rámci série kočičích krimi ta lepší.

p.pavlina
07.04.2019 5 z 5

Čtení jsem si opět moc užila. Díl od dílu je tato série lepší, což je opravdu výjimka, protože spousta sérií spíše upadá. Tyto knihy nikdy nezklamou.

Zebraz
06.11.2017 5 z 5

Stále mě překvapuje jak to nakonec skončí. :-D

Romžiry
11.07.2017 5 z 5

Velmi pohodové čtení. Doporučuji.

martiline
03.11.2016 5 z 5

Ty "kočkovité detektívky" mne baví víc a víc. :-)

Majdule
30.10.2015 3 z 5

V tomto díle se zamotáme do složité rodinné historie, která přeroste ve zločin. Oceňuji všechny díly, ve kterých řeší Qwill a Koko skutečné a vážné zločiny. Opět se výborně čte. Takový lepší průměr.

cori
22.02.2014 3 z 5

Moje první setkání s oběma kočičími detektivy. Děj mi přišel poněkud rozvláčný, trochu retro odehrávající se v 80.letech 20.století v americkém maloměstě.

anibeni
24.07.2013 5 z 5

Další skvělý díl z Kočičí serie o Qwillovi, Koko a Yum Yum...