Kdo to tady chodí!

Kdo to tady chodí! https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/48705/kdo-to-tady-chodi-48705.jpg 4 167 18

Prevít série

Druhý rok úspěšného Prevíta. Svět okolo skýtá mnohem rozmanitější možnosti, jak dospělé pořádně vytočit, jak jim nahnat patřičný strach a užít si přitom namálo legrace. Drobné ústrky ze strany dospělých přeci jen pocítí. A co teprve hrozba, že by snad na cestě mohl být další prevít?

Literatura světová , Humor , Povídky

Vydáno: , Ivo Železný

Look Who´s Walking! Further Diaries of a Little Sod , 1992

Emik87
Emik87
16.02.2024 5 z 5

Skvělé pokračování, které se rozhodně vyrovná prvnímu dílu. Skvěle na něj navazuje. Plný počet hvězd a doporučuju ke čtení. :)

m2056
m2056
16.12.2023 2 z 5

Kniha se čte dobře více jak polovina je celkem dobrá ale ten zbytek je jako mlácení prázdné slámy a nic z toho zbytečně nataženo popsáno spousta slov o ničem.

Mindy
Mindy
11.09.2023 3 z 5

Úsměvná knížečka, při které si člověk zavzpomíná, jaké to bylo s prvorozeným prevítem. Jak jsem byla nevyspaná, unavená a vyčerpaná. Přesto to bylo krásné období, na které moc ráda vzpomínám.

nicolettkaa
nicolettkaa
22.12.2020 2 z 5

Oproti prvnímu dílu o dost horší. Moc jsme se u toho nezasmáli, spíš nás to i nudilo. Číst znovu určitě nebudu. (Čteno dohromady s přítelem před spaním.)

pingu1
pingu1
03.03.2019 4 z 5

Pokračování Prevítem snadno a rychle, opět jsem se dobře bavila :-)

Renncha
Renncha
05.02.2019 5 z 5

Pokračování malého prevíta. Vtipná, dobře psaná a lekce přidrzlá kniha. Líbí se mi styl, jak je kniha psaná. Zatím se mi tyto knihy o Prevítovi líbí, jsem zvědavá jak dopadne další díl.

PavlineCZka
PavlineCZka
23.04.2018 2 z 5

O malilinkato lepší jak jednička, nicméně opět jsem použila jako uspávadlo při těhotenské nespavosti... Úsměv na tváři se mi tentokrát vyloudil jednou jedinkrát, a to u příběhu s toustovačem.

Raszkulce
Raszkulce
08.11.2017 4 z 5

Srandička, přesně takhle děti musí myslet :D nikdo mi to nevyvrátí :D

Wargo
Wargo
10.02.2017 3 z 5

Podobné ako "jednotka". Aj keď, tu už moje očakávania neboli take vysoké. Napriek tomu, laťku predchádzajúceho diela to nepreskočilo, ale ani nepodliezlo. Mierne úsmevné, potenciál to však podľa môjho názoru malo väčší.

Lacerta.j
Lacerta.j
15.01.2017 1 z 5

Nuda...

Michi.01
Michi.01
25.08.2016 4 z 5

Opět jsem se pobavila, skoro u každé stránky si říkám: "přesně, to je pravda" :)

LucieD81
LucieD81
02.08.2016 3 z 5

Kniha má jediný cíl, a to pobavit čtenáře, a to se zcela určitě daří!

marcela6183
marcela6183
09.09.2015 4 z 5

Je to větší mimino, rozšířil se akční rádius všiváren, styl je stejně briskní a vypointovaný jako u prvního dílu, takže to nejde dát jinak, než taky za čtyři.
Tuhle knihu ve stylu "milý deníčku" bych některým dnešním matkám dávala přečíst povinně. A pro některé by se měla stát životní nutností. Méně fakanů, více gentlemanů a malých milých princezen - a budeme se mít jak v pohádce. (Kdo neviděl ironii, nechť se prosím neurazí.)

mpb1913
mpb1913
13.07.2015 3 z 5

Plynule navazuje na jedničku. Prevít je již mnohem mobilnější a tím pádem i mnohem prevítovatější.

Luccy78
Luccy78
04.05.2015 4 z 5

Vtipné, lehce sarkastické, ale opět až neskutečně pravdivé.. :-)

fruitbueno
fruitbueno
07.09.2014 1 z 5

Viz můj komentář k prvnímu dílu. Nemám co dodat - přečteno, protože to náhodou mám doma. Totéž bude další díl, který taky zeje na poličce. K dalším se nehodlám dostat ani omylem.

HanaNov
HanaNov
08.08.2013 5 z 5

Druhý díl povedených deníkových zápisků zákeřného mimina. Kniha je psána v tempu prvního dílu a opravdu nenudí. Stejný nevtíravý, ale opravdu vtipný humor jako v případě prvního dílu, prostě knížka pro skutečné pobavení...

Jingle
Jingle
13.01.2012 4 z 5

Nevím, jak v češtině, ale v anglické verzi mě knížka příjemně pobavila :)

rodiče děti humor

Kniha Kdo to tady chodí! je v