Knížka pro dva

Knížka pro dva https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/259529/bmid_knizka-pro-dva-1Rw-259529.jpeg 4 66 17

Knížka pro dva je knihou pro všechny zamilované, je inspirací pro všechny, kteří psali nebo píší zamilované básničky a říkačky. Která holka ji nedostane od svého kluka, bude určitě moc smutná.

IVANA0123
26.06.2023 4 z 5

Knížka pro něho, nebo pro ni.. něžné verše a jako vždy krásné ilustrace. Knihy tohoto autora jsou mojí srdeční záležitostí.

"Buď nadšením, které hoří,
buď majákem na konci světa,
buď přístavem v bouřlivém moři,
buď v románu první a poslední věta "
(6/23)

kaczka79
08.05.2023 5 z 5

Krásná poetická knížečka pro zamilované a k tomu nádherné ilustrace Pavla Čecha. Jeho knížky jsou balzámem pro duši...

Dalia
11.03.2023 5 z 5

Malý příběh o vzniku velké lásky. Krásné!

kanitsuj
31.12.2022 4 z 5

Půvabná knížka s krásným příběhem i nápadem!

intelektuálka
28.12.2022 5 z 5

A opět posílám něco něžného pro sváteční období ....

CHytám vločky a pohladím je dlaní
to spící hvězdy padají
jsme jako stromy, které planí
rozkvetou, až se duše setkají ....

A k tomu ilustrace Pavla Čecha .... pro jeho příznivce další pohlazení ....

Štěpinambura
04.05.2022 5 z 5

Super originilání nápad! A krásné ilustrace to ještě podtrhli.

intueri
17.08.2021 4 z 5

Je to celkem předvidatelná rovnice: milé čtení + krásné ilustrace = Pavel Čech
Knížečku jsem věnovala jako svatební přání, takže zase dělá radost mladým zamilovaným..:)

Bája89
05.05.2021 4 z 5

Příjemné a něžné počtení na jeden nádech. Poetiku slov navíc dokonale podtrhávají krásné a emotivně silné ilustrace.

Vesna
06.09.2019 5 z 5

Poetická miloučká knížečka pro zamilované. Koupila jsem kamarádce ke svatbě.

jasmína
01.08.2018 5 z 5

Jak jinak, než skvělé. Přítel.si sice nepotrpí na básně, ale stejně neodolám a Ježíšek nám to donese☺.

Tak jeho slova chytnou za srdce, obdivuju pana spisovatele moc, a ještě je i moc sympatický.

HanKasp
28.12.2017 5 z 5

Knížka pro dva o hledání. A shledání? To záleží jen na čtenáři, zda se kluk a dívka neminou.

banánovépyré
16.05.2017 5 z 5

Tohle je prostě krásné :)
Pokud chcete udělat radost páru, nebo pokud jste v páru, máte lásku a chcete si udělat radost, tak tohle je ono.
Petr Čech je boží!

Ceile
27.08.2016 4 z 5

Miluji krásné, nápadité, hravé a inteligentní verše Pavla Čecha, stejně jako jeho úžasné ilustrace. V tomto případě jsem byla nadšená hlavně z obrázků.... ač jsem našla pár momentů, které braly za srdce i v psané stránce knihy, musím říct, že tentokrát mě tak neoslovily jako jiné jeho kouzelné veršování:) Ale i tak, přepůvabná kniha:)

muchomurka
05.03.2016 5 z 5

Zbožňuju knížky Pavla Čecha. Jeho ilustrace jsou kouzelné, snové, lákavé. A zde si mi moc líbil nápad i provedení, milé verše a samozřejmě již zmiňované ilustrace.

kastanvkapse
19.01.2016 5 z 5

Mám moc ráda knížky od Pavla Čecha. Každá mi něco připomíná. Tahle mi zavoněla jedním létem… Ale… to se nedá vyprávět, to se musí prožít. ;)

swamp
08.01.2016 4 z 5

Hezká malá sbírečka veršíků pro páry, které jsou schopny se podělit o jednu knížku. :)

bibi.r
02.09.2015 4 z 5

Od kluka jsem ji nedostala (koupila jsem si ji sama), ale tomu svému to určitě přečtu ;).