Všechno bude dobré

Všechno bude dobré https://www.databazeknih.cz/img/books/58_/5882/vsechno-bude-dobre-5882.jpg 4 58 6

Kincaid - Jamesová série

Nový případ známé detektivní dvojice Duncan Kincaid a Gemma Jamesová Jasmine Dentová, sousedka Duncana Kincaida, má terminální stadium rakoviny plic. Duncan ji jednoho rána najde v bytě mrtvou. Zpočátku se domnívá, že jde o smrt v důsledku těžké nemoci, ovšem několik drobností probudí jeho detektivní intuici, a proto začne zvažovat i jiné možnosti. Společně se seržantkou Gemmou Jamesovou pátrají po tom, zda Jasminina smrt byla sebevražda, nebo úkladná vražda... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi

Vydáno: , Motto

All Shall Be Well , 1994

Aghatte
03.09.2021 2 z 5

Třetí kniha od autorky a opět pocit "já nevím".
Zjistila jsem, že mi vadí ty rozsáhlé popisy všeho. Kdyby se vynechal popis všech osob, místností, domů, ulic, krajiny, a zbyla jen kostra vyšetřování, tak už vůbec není o čem číst. City a pocity jí také moc nejdou, rozhovory strojené.
Určitě i ve všech jiných knihách jsou popisy - jak jinak nám přiblížit atmosféru- ale zde je to vážně rušivé. Jako práce žáka druhého stupně.
Začala jsem číst další díl, jelikož stále čekám, že se to zlomí, a přijdu tomu na chuť.
Líbí se mi obálky této série, až na tu chlupatou ruku s pistolí, ta tam být nemusela

harena
08.02.2019 3 z 5

Zemřela žena, která byla těžce nemocná a na morfiu, ale jejímu sousedovi, detektivu Kincaidovi, se přirozené úmrtí ani sebevražda nezdály. Pátrání probíhá pozvolna, klidně, člověk má kolikrát chuť jim pomoci, ukázat, kam se mají oba dva detektivové zaměřit.

March
02.02.2019 4 z 5

Knížka se mi líbila, jako většina hodnoticich i já uvítala, ze to bylo bez krve a střílení. I když uvitala bych dej více propleteny s více zapletkami.

Neri
18.05.2014 5 z 5

Detektivka, která mě opravdu bavila. Jsem asi staromilka, ale právě takové mám ráda, bez brutality, ujetých vyšetřovatelů a ohromujících dějových zvratů. S dobrou zápletkou, přiměřeným počtem podezřelých a závěrem, který možná nešokuje, ale dává smysl. Výborná!

jasmína
12.08.2013 5 z 5

Detektivky od D. Crombie mám moc ráda a tato se povedla. Sice závěr nebyl až tak překvapivý, ale rozhodně se její příběhy moc dobře čtou. Tohle je pro mě relaxační detektivka. Žádné masové vraždění, nýbrž pátrání po možných vrazích, a rozuzlení skoro jako v knihách od A. Christie.

Selinute
10.12.2012 5 z 5

Pro mě je úžasná, ale to je můj osobní názor. Je od mé oblíbené spisovatelky.