Když ženy mají své dny

Když ženy mají své dny https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/19689/kdyz-zeny-maji-sve-dny-19689.jpg 3 25 6

Soubor pětadvaceti úsměvných povídek ze života současné ženy zahrnuje široký okruh problémů, s nimiž se hrdinky denně potkávají jak v osobním a rodinném, tak i v profesním životě. Vypointované povídky kladou důraz na nadhled a toleranci, s nimiž, se všechny drobné i vážnější životní problémy zvládají lépe, ať je to v případě prolhaného šéfa, zákeřného kamaráda, nebo třeba úchylného dědečka nebo zlé matky. Autorka věci, které ženám ztrpčují život, rozvody, pomluvy, zákeřné lži a podobně líčí s úsměvem a ironií, lehce naznačuje optimální řešení, a naopak s pochopením zdůrazňuje kladné mezilidské vztahy a vliv prostých skutků a reakcí na jejich zlepšení. Zdůrazněný optimismus a chvála prostých životních radostí je pro knihy této autorky typická.... celý text

JancaMia
12.06.2019 4 z 5

milá oddechovka a pohlazení po duši :)

Daniela19
05.09.2013 odpad!

Vůbec nerozumím tomu, proč takové knihy vůbec vycházejí. Jsou naprosto nudné. Příběhy postrádají smysl, nebo jsem lehce předvídatelné. Nuda.

proton
14.05.2013 2 z 5

Bokovka , při čtení jiné knihy..

čohynka
12.01.2013 5 z 5

Knížky od paní Fuchsové nikdy nesklamou. I tahle se četla moc dobře a povídky jsou super.

kika 13
31.10.2012 3 z 5

Povídky od Ireny Fuchsové čtu vždycky moc ráda.Pohodové čtení.

Radkab.
30.08.2012 2 z 5

Takhle knížka mě docela zklamala. U některých povídek mi děj přišel trochu nereálný, jindy byl zase snadno předvídatelný.

Irena Fuchsová
česká, 1950
2002  75%Když muž miluje muže
2002  78%Když se žena svléká
2005  66%Když chce žena zhubnout
2004  71%Když je žena v lázních
2007  63%Když ženy mají své dny

Kniha Když ženy mají své dny je v