Když sob se ženou snídá

Když sob se ženou snídá https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/23800/kdyz-sob-se-zenou-snida-23800.jpg 3 68 12

I když jsem se nestala tenisovou šampionkou (jak si přál táta), tak jsem byla v Americe, v Africe a zcestovala jsem skoro celou Evropu! Knížka Když sob se ženou snídá je právě o cestování. Nejde o opravdový cestopis, ale o postřehy, povídky a zásady, které jsem si psala do deníku a někdy taky na objednávku. (...) A abyste zbytečně nestrádali a nebyli pak zbytečně moc hubení, předkládám vám některé ohromně dobré zahraniční recepty na lahůdky, které jsem si za hranicemi naší země (a leckdy i svých snů) mohla dopřát!... celý text

archivářka115
08.01.2024 1 z 5

Přečetla jsem si jednu knížku od Haliny Pawlowské, která se mi velmi líbila.
Začala jsem si číst tuto knížku a byla jsem velmi zklamaná. Recepty jsem vynechala. Stránky jsem přeskakovala. Samá nuda. Bohužel už si od paní Pawlowské nic nepřečtu. To mě stačilo.

Kontryhelka
15.01.2023 5 z 5

Perfektní a vtipná kniha od mé oblíbené spisovatelky.

Lenka339
30.09.2022 3 z 5

Kniha mě trochu zklamala. Znám od autorky lepší knihy. Cestopisné vyprávění doplněné zajímavými recepty. Za ně přidávám hvězdičku.

babiočka
18.09.2021 2 z 5

Přestože mám paní Halinu ráda pro její životní nadhled a svérázný humor, celá tato knížka byla, bohužel, jedna velká nuda.

Sandalkar
23.06.2020 3 z 5

Pro mě osobně hodně nevyvážené. Některé země podané jen "letem světem". Naopak nudná pasáž o tom, co měl kdo v roce XY na Oscarech na sobě, neskutečně dlouhá. Hvězdičku navíc dávám za poslední kapitolu která nabídla zajímavá zamyšlení.

moho
02.04.2017 2 z 5

Halinu mám v televizi ráda, knížka potěšila jen zčásti. Asi jsem se těšila moc.

alnahu
19.09.2016 3 z 5

Kniha o cestování , proložena i několika recepty .

v2rc8
19.07.2015 2 z 5

Moje první kniha od této autorky. Asi jsem měla moc velká očekávání, protože zrovna tenhle titul mě zklamal. Věřím, že má i lepší knihy. Vypadá to spíše jako sbírka článků, které postupně sepisovala, dala je dokupy a na konec k tomu něco připlácla. Nejnudnější část je povídání z Vídně a New Yorku. Sem tam se ale objevují i zajímavější pasáže, kde se projevuje její humor a vtipná sebeironie.

DianaC
08.12.2013 2 z 5

Halina je dobrá spisovatelka, ale tahle kniha se jí moc nepovedla.

Alca007
17.11.2013 5 z 5

pěkná, vtipná, odreagovačka :-)

Adina77
16.02.2012 3 z 5

Knihy od Haliny mám ráda, táto mě však zatím zaujala nejmíň. A přesto jsem si jednu povídku okopírovala.

safira111
27.11.2011 3 z 5

Oddychové ,vtipné, lehké čtení na pláž.V některých kapitolách se již opakuje a neustále a všude jí- přiložené i recepty.Halina je stejně mezi našimi spisovatelkami jedinečná.Stojí za to si knihu i jiné od ní přečíst.