Kde končí svět

Kde končí svět https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/2147/mid_kde-konci-svet-80x-2147.jpg 4 362 22

Hlavní hrdinka, sympatická Sandra Klimešová, si od svých patnáctých narozenin slibuje hodně. Nejen možnost chodit na nepřístupné filmy, ale především spoustu dospěláckých zážitků a úspěchů v lásce. Na Internetu se zdá všechno snadnější, vždyť se dá seznámit s fůrou zajímavých kluků a už to jede. Michal, Filip, Dominik a především Robert... K tomu všemu série větších i menších průšvihů doma i ve škole, patálie a starosti s výběrem budoucího povolání, puberťácká náladovost a citová nevyrovnanost... Svižný a vtipný román o tom, že hranice dospělosti není dána věkem, natož úderem patnáctých narozenin... 1. vydání.... celý text

Nelasp
05.09.2023 5 z 5

Moje Lanczovské období, četla jsem většinu jejích knih v té době, opravdu mě bavily. Tato byla klasický standard, myslím, že v rámci toho, na jaké publikum je autorka zaměřena, nejsou její knihy špatné.

Lucissia
15.10.2022 3 z 5

Tak pro mne nejslabší kniha autorky. :-)

nikikostadinova
02.08.2022 3 z 5

Tak zjišťuji, že vždy, když je v anotaci hlavní hrdinka popsaná jako sympatická, můžu si být jistá, že mě sympatická nebude.

Elulilinka1
06.11.2021 3 z 5

No, s anotací "sympatické hrdinky Sandry Klimešové" rozhodně nemůžu souhlasit. Moc sympatická mi teda nepřišla a její jednání mi občas pěkně lezlo na nervy...

Pippi
11.04.2021 2 z 5

Za mě jedna ze slabších knih LL. Sandra mi moc sympatická nebyla. Jinak téma stále aktuální, byť dnes už mládež využívá jiných sociálních sítí. Nebezpečí i naivita zůstávají stále stejné.

Aknel26
21.08.2019 2 z 5

Knížka údajně vypráví skutečný příběh Lenčiny dcery Sandry, jmenovkyně hlavní hrdinky. Je to naprosto uvěřitelné, vsadila bych se, že podobně jedná na internetu spousta holek dodnes. Přesto mi knížka moc nesedla.

Vendula39
23.02.2019 3 z 5

Hodně čtivá knížka. Autorka si vybrala pro tuto knížku zajímavé téma. Hodně se mi líbil děj, doporučuji přečíst.

Amneris
29.12.2018 5 z 5

Knihu jsem přečetla za jedno odpoledne. Doslova jsem se vrátila do své puberty, kdy jsem trávila mnoho hodin před počítačem. Na xchatu jsem se seznámila se zajímavými lidmi, se kterými jsem v kontaktu dodnes :-)

JancaMia
02.12.2018 3 z 5

Chatování v podání 15 leté Sandry a jaké to pak má dopady ..

Terisek99
26.10.2017 5 z 5

Další dobrá kniha Lenky Lanczové.

SmallLucia
14.09.2017 3 z 5

Oddechovka.

EvikU.
07.04.2017 4 z 5

Kniha je to pěkná. Prostě další skvělá Lanczovka. ☺❤

pavlinkaa
25.02.2017 3 z 5

Tak opět jsem se vrátila zpět do puberty. Úplně si vzpomínám na to, jak jsem chodila za kamarádkou a pár hodin jsme seděli u xchatu a ,,poznávali,, nové lidi. Bylo to pro nás něco nového. Za mého mládí byl počítač doma vymoženost :)

Ann98
07.07.2016 5 z 5

Jedním dechem přečtená. Klobouk dolů! Skvělá knížka. Je neuvěřitelné, jak se mohou dva lidé potkat na internetové seznamce a takhle jim to spolu vyjde! I přesto, že Sandra lhala, jsem přesvědčená, že to spolu s Robem dali nakonec znovu dohromady. Musím připustit, že chování Sandry bylo někdy opravdu hrozný, puberta s ní pořádně cloumala.

kamila234
30.05.2016 5 z 5

je to hustá knížka lepší bych nečetla moc mě bavila už jí čtu po
3 za sebou

Carolka409
10.01.2016

Knížka se mi celkem líbila,ale od autorky Lenky nepatří mezi mé nejoblíbenější.

blimakr
31.08.2015 5 z 5

Docela mě pobavilo téma příběhu, protože na Xchat jsem také chodíval :-D A Lenka si s tímto tématem docela dobře vyhrála :-) Nejspíš před napsáním strávila hodně času ve virtuálních místnostech, protože ty hlášky přesně zapadají do tohoto světa internetu :-)

MíšaK.
29.07.2015 3 z 5

Trochu zdlouhavá knížka, jinak bylo dobře zvolené téma. Někdy jsem se Sandrou v jejích názorech nesouhlasila.

1v8na
07.08.2014 5 z 5

díky tomuhle příběhu jsem toho celkem dost pochopila. Lenka píše opravdu super knihy. Bylo to super, jen tak dále ...

Marčullkas
23.07.2013 3 z 5

Je pro mě těžké hodnotit zpětně knížky, které jsem před Xxx lety četla, ale na Lanczovou se nedá jen tak zapomenout. Provázela naši generaci:) Dnes bych sáhla po jiné literatuře :)