Kapitán Bombarďák a útok mluvících záchodů

Kapitán Bombarďák a útok mluvících záchodů https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/325426/bmid_kapitan-bombardak-a-utok-mluvicich--egT-325426.jpg 4 26 3

Kapitán Bombarďák série

George a Harold se vracejí! Posledně zhypnotizovali ředitele Kruppa, aby uvěřil, že je Kapitán Bombarďák. Teď omylem oživili tu nejnechutnější, nejnebezpečnější nestvůru, jakou si kdo dovede představit – Turbozáchod 2000. Zachrání někdo školu před útokem děsivých mluvících záchodů? Dávejte pozor, bombarďáky se vracejí!

Humor Pro děti a mládež
Vydáno: , Baronet

Captain Underpants and the Attack of the Talking Toilets , 1999

Sitting-Bull
07.01.2024 5 z 5

Druhý díl, další spousty legrace a praštěných, pardon, skvělých nápadů George a Harolda a můj prvňáček si to louská sám napřed, protože chce vědět, co bude dál. Moula 2000 se u nás doma zabydlel a čas od času na nás vyskakují z obrázků zhmotněné věci a příšery. Dobře jsme se bavili, oba. :-)

hippiesak
30.11.2022 3 z 5

Nebylo to špatné, ale mám pocit, že nás s děckami "jednička" bavila víc. Tak uvidíme co 3. díl :) Ale každopádně je to úlet, o tom žádná :)

Barbanka
26.10.2011 4 z 5

Nevím proč, ale knihy tohoto žánru mě nikdy moc nebavily. Ale napsané je to dobře, fajn jako oddechové čtení...

Kniha Kapitán Bombarďák a útok mluvících záchodů je v