Kameny 2 od A do Z

Kameny 2 od A do Z https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/45229/kameny-od-a-do-z-dil-45229.jpg 5 13 3

Průvodce světem nejzajímavějších krystalů, více než 200 nových lečivých kamenů. Volné pokračování knihy Kameny od A do Z. Pro velký úspěch, jehož se dočkalo vydání knihy Kameny od A do Z, se autorka rozhodla seznámit čtenáře s mnoha dalšími krystaly a specifickými postupy práce, na které v prvním díle už nezbylo místo. Unikátní polodrahokamy přinášejí nové, netušené možnosti, a jejich kombinace zesiluje původní účinek. Množství fotografií vám přiblíží barevnou krásu krystalů, s jejichž pomocí můžete nejen léčit sebe i ostatní, ale i postupovat v duchovním vývoji a cestovat do nehmotných sfér a říší. Krystaly byly odedávna mocnými pomocníky a pokladnicemi moudrosti a není sebemenší důvod, proč by to dnes mělo být jinak.... celý text

Literatura naučná Hobby
Vydáno: , Metafora

The Crystal Bible, volume 2

Alets
03.08.2023 5 z 5

Kniha se mi líbí stejně jako první díl. Je tam spousta nových minerálů. Už jsou, ale vzácnější a dražší a né tak běžný. Hrozně si přeju modrý měsíční kámen, sibiřský křemen, mystický topaz. Hrozně se mi to líbí. Plná nádherných fotek. Doporučuji

Alets

JoMia
21.02.2023 5 z 5

Za mě parádní kniha. Stejně jako první díl je krásně zpracovaná. Obsahuje hodně fotografií a informací o daném minerálu. Doporučuji všemi deseti.

sira
01.04.2016 5 z 5

Kniha je zpracována stejně jako první díl. Mám už všechny tři díly od autorky a myslím si, že je to ten nejlepší přehled krystalů, který jsem viděla.

Judy Hall
britská, 1943