Kalanetika

Kalanetika https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/1639/bmid_kalanetika-SYq-1639.jpg 4 36 10

Vynikající cvičební program pro zpevnění svalů...nejen ukázka cviků , ale i rady pro udržení dobrá fyzické kondice

Osobní rozvoj a styl , Sport , Zdraví

Vydáno: , Knižní klub

Callanetics - 10 Yers Younger in 10 hours , 1984

sara5144
sara5144
23.01.2021 5 z 5

Callan kalanetiku sama vymyslela. Sama sebe jí vyléčila a založila studio a mnoha lidem pomohla od bolestí. A přitom to vypadá jako balet, gymnastika, posilování, protahování. Pokud si člověk chce pořádně zacvičit mnoha sladěnými styly je kalanetika to pravé.

verka5083
verka5083
11.06.2020 5 z 5

Skvělá knížka na cvičení. Hodně mi pomáhá, když mě bolí záda nebo se potřebuji jen protáhnout. Určitě moji doporučit.

renata1264
renata1264
14.06.2018

Ahojte....ja mám na sebe odskúšanú kalanetiku....mimochodom úžasná po pôrode( ja mám 5 pôrodov)...na váhe mínus 4 kg a 12cm v páse...a vždy, keď nemám energiu....odporúčam

kap66
kap66
04.09.2017 5 z 5

Opravdu viditelně funguje - dva roky po druhém porodu jsem měla díky cvičení postavu, se kterou jsem byla spokojená. Hodina je ale dost; a taky trochu trpěly klouby, zvlášť kyčle. Ale kdo ví, byla jsem samouk, třeba jsem dělala nějakou chybu. Ze začátku nejhorší, ale postupem času nejlepší (když jsem zesílila a naučila se to) mi přišly cviky na břišní svaly. Jsem přesvědčená, že i ta zkrácená čtvrthodinová varianta by byla účinná, i když ji autorka prezentuje jenom jako udržovací. Kalanetika už je asi dnes vytlačená jinými typy cvičení, ale mně vyhovovalo, že jsem si mohla cvičit sama a doma.

ji7967
ji7967
05.05.2017 5 z 5

Na knize je vidět, že je přece jen trochu "retro"... ale rozhodně jí to neubírá na účinnosti a skvělé technice cvičení. Za mě super - tedy hlavně to cvičení ;)

jakafe
jakafe
17.09.2015 5 z 5

Doma cvičím jen a pouze kalanetiku, protože ta tělo skutečně krásně tvaruje a zeštíhluje.

cat5
cat5
27.08.2015 4 z 5

Díky Callan za to, že jsem konečně našla sport, který funguje a baví zároveň.

vlckovka
vlckovka
15.08.2014 5 z 5

Věčný evergreen. Kniha dodává detailní základ jak cvičit (včetně fotek a přesných popisů), zároveň je zmíněno jak se autorka ke Kalanetice dostala a dodává pochopení v čem je cvičení jiné. S kombinací videa a této knihy je to ideální způsob jak se cvičení věnovat správný (zdravým) způsobem.

adelinka
adelinka
27.12.2013 5 z 5

prečo som prestala podľa tejto knihy cvičiť???? cvičením som začla po prvom pôrode a váhu a postavu som mala lepšiu ako v puberte, teda pred pôrodom.....no musím sa k cvičeniu vrátiť.....

kika 13
kika 13
17.02.2013 4 z 5

Jistý čas jsem toto cvičení měla ráda.

hubnutí tělesná cvičení kalanetika kondice

Callan Pinckney
americká, 1940 - 2012