Kakaši versus Itači

Kakaši versus Itači https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/315391/bmid_kakasi-versus-itaci-bqs-315391.png 5 53 1

Naruto série

Naruto se svým týmem spěchá po stopách Gaarových únosců, ale situace se komplikuje rychleji, než kdo předpokládal. Z Konohy sice dorážejí posily, ale i ony se musejí potýkat s nečekanými protivníky. Guyův tým je napaden Kisamem, zběhlým zabijákem ze Skryté mlžné, a Kakašimu a jeho bývalým studentům se do cesty staví Itači – Sasukeho bratr a vrah klanu Učiha. Ani jednu ze skupin nečeká snadný boj a jak unesenému Gaarovi, tak otrávenému Kankuróovi zatím dochází čas.... celý text

Literatura světová , Komiksy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Crew

Naruto, Vol. 29: Kakashi vs. Itachi , 2005

yaoiyuri
yaoiyuri
08.10.2019 5 z 5

Celé se nám to začíná komplikovat, a to si Naruto ani chudák nestačil vybalit z cest. Itači a Kisame jsou vždy zárukou skvělé bitky – upřímně až do toho střetnutí jsem Guye považovala za celkem chytrého, i když poněkud excentrického, podivína s příšerným vkusem. Zelená šelma z Listové je ale překvapivě tupá šelma. :D
Navíc si od těchto dílů můžeme postupně vychutnávat přítomnost dalších členů Akacuki – Deidara je (chlap!) prostě zlatíčko, Sasoriho příběh chytne za srdíčko a za rohem si na nás brousím kosu Hidan a Kakuzu… ale rezolutně největší badass téhle příběhové linky je bezesporu bábi Čijo!

manga

Masaši Kišimoto