Kill Me, Kiss Me 1

Kill Me, Kiss Me 1 https://www.databazeknih.cz/img/books/77_/7783/kill-me-kiss-me-7783.jpg 4 86 14

K2 série

Příběh populární korejské manwhy Kill Me, Kiss Me, známé pod zkratkou K2, vychází z oblíbené zápletky asijského komiksu – záměny identit mezi lidmi různého pohlaví. Hlavní hrdinka, samostatná a odvážná Tae, si na jeden týden vymění totožnost se svým bratrancem Yung-Wooem, aby mohla studovat na stejné škole jako její platonická láska. Život na jiné škole pod cizím jménem však přináší nejen spoustu vtipných nedorozumění, ale od začátku i ostré střety s členem místního gangu, nekonformním a charizmatickým Ga-Woonem. Ten si totiž řeší nevyřízené účty s domnělým Yung-Wooem, Tainým bratrancem. Tae se však nevzdá a v kůži svého bratrance bojuje nejen za něj, ale i za možnost svůj původní plán dokončit… Jenže kdo může dopředu tušit, kde pravou lásku nakonec najde?... celý text

Teddy2023
05.01.2024 4 z 5

Klasická korejská manwha pro milovníky romantických příběhů - crossdressing kvůli setkání s idolem, nečekaná láska, souboj rváčů a rivalita...

Amalberga
06.09.2022 3 z 5

Neskutečně stupidní příběh, který je v každém druhém komiksu bravíčka, jak originální.

katie1698
25.01.2019 5 z 5

Moje naprosto první manwha. Byla to má první zkušenost s "komixy" takže lehce hranaté obličeje a styl kreseb byl pro mě nový a nějakým způsobem nepředstavitelný. Čím více jsem ale tuto sérii četla, tím více se mi styl zalíbil.
Děj krásný a propletený. Občas si člověk nedokáže ani představit, co všechno se může stát.

Domulenka
18.03.2018 5 z 5

Pro mě zajimava skušenost,knihy se četly rychle trochu jsem se i nasmala,terochu byla zmatena ,nekdy to nedavalo smysl,obrazky krasne a pribehy pěkne...Odechovečka :-)

Nagadir
10.09.2014 4 z 5

Příběh dívky jménem Tae-Yeon která se vyměnila se svým bratrancem Yung-Wooem aby mohla potkat svého idola. Crossdresing mangy (nebo manhwy) příliš nečtu, ale musím uznat, že tahle měla zajímavé zpracování. A už jenom to že je to zaměřené na dívky, a přitom to není samá kytička, srdíčko a romantický blábol je mi milejší než spousta jiných shoujo mang, které jsem četla. Tae totiž dostane párkrát i pořádně do zubů.
Postavy sice nejsou kdovíjak hluboké, ale i přesto zaujmou a příběhu to nijak zvlášť neškodí.
Kresba není složitá, ale je dynamická a v panelech jsem se neztrácela.
Takže suma sumárum, i přes několik romantických klišé je to snesitelnější než kterýkoliv jiný asijský komiks zaměřený na mladé dívky.

Ruxandra
08.04.2014 2 z 5

Na ukrácení času dobré, ale to je tak všechno.

HiNataLi
18.10.2013 5 z 5

Sérii Kill Me Kiss Me jsem měla půjčenou od kamarádky, a teď si jí sháním pro sebe. Z prostého důvodu, série se mi moc líbila. ;)

ladymanson
20.06.2013 3 z 5

Klasiká průměrná manhwa pro náctileté dívky. Spousta romantiky, střední škola a převlékání se za chlapce. Nic co by u mě mohlo oslavit úspěch, ale věřím, že u romantických duší a milovníků Stmívání si své místo najde.

Lira
14.03.2013 5 z 5

Moc pěkný příběh

Lira
14.03.2013 5 z 5

Když jsem o tom četla, tak se mi to moc nezamlouvalo, ale jelikož mám ráda manga, tak jsem to alespoň zkusila a vůbec nelituji.

VeverQa
04.12.2012 5 z 5

Sice mangu moc nemám ráda, vlastně ji přesněji řečeno nesnáším, ale i přes to, jsme si tuto knížku koupila a zaujala mě hned od začátku. Velice pěkná myšlenka, vyměnit se s bratrancem :D Jak už to u mě bývá, Ga-Woona, jsem nejdříve nesnášela, ale potom jsem si ho zamilovala (to se mi nestalo poprvé, u těch zlých hlavních hrdinů) :) Knížka se mi moc líbila, a to je co říct, protože já a manga (i když to vlastně byla údajně manwha) nebýváme kamarádky.

Lynka
23.11.2012 5 z 5

Tahle manwha (řekla bych manga, ale v tom komiksu se pořád tolik lpí na tom, že je to manwha) mě naprosto pohltila. Poprvé jsem ji četla asi ve dvanácti, milovala jsem drsného Ga-Woona, odvážnou a docela bláznivou Tae-Yeon a potyčky místních gangů. Jestli to takhle v Korei doopravdy vypadá, tak to potešpánbu. Autorce bych někdy chtěla poděkovat, jelikož právě díky jejímu dílu jsem se naučila kreslit manga.

TessDragon
13.10.2012 5 z 5

Tato manga mě hned od začátku dostala. Příběh byl originální a hlavně takový školní ze života, takže žádné fantasy, ale moc se mi to líbilo. Těším se na další pokračování.

Addie
01.04.2011 4 z 5

Originální myšlenka, vydařená kresba...

manhwa (Korea)

Lee Young Yuu