Jedna jediná noc

Jedna jediná noc https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/258798/bmid_jedna-jedina-noc-258798.jpg 3 159 35

Jedna jediná noc série

1. díl

Kasie Fitzgeraldová je spolehlivá a zodpovědná. A má těsně před svatbou. A právě to je důvod, proč ji kamarádka vytáhne na víkend do Las Vegas. Má to pro ni být poslední výkřik svobody, než se vdá. Za jednu jedinou noc se toho sice nedá příliš stihnout, ale i přesto se Kasie změní život. I když obvykle takové věci nedělá, vyspí se záhadným cizincem a jedinou její myšlenkou je, že netušila, že to může být takové... Podlehne Kasie své vášni nebo si zachová chladnou hlavu a zůstane se svým dlouholetým partnerem? Dokáže jí jedna jediná noc ve Vegas převrátit život naruby? Román Jedna jediná noc ve vás rozezní ukrytou vášeň a rozehraje utajené touhy, které vás srazí na kolena.... celý text

Literatura světová , Romány , Erotika

Vydáno: , XYZ (ČR)

Just One Night , 2013

uzivatel3682
11.04.2024 1 z 5

Nedočetla jsem. Děj mi přijde o ničem. Hlavní hrdinka se chová opravdu zvláštně a nepochopeně a nechápu,že tomu chlapovi nevadí,že je s jiným.

Ewe291
24.11.2023 odpad!

Dakujem pekne ale za mna NIE

popi099
24.02.2023 5 z 5

Je to brak, ale jiné ambice než jako erotická oddechovka to snad nemá, takže bezva

Niki.N
31.01.2023 4 z 5

Kniha byla ze začátku moc nezáživná. šprtka ,která si nalikovala život a přesně podle něho jela,klidný a nezaživný než poznala cizince,který ji vytáhl z ulity. V knize by mohlo být méně sexu. Závěr knihy mě mile překvapil

Artep071
21.11.2022 4 z 5

Asi mě ta hromada erotiky skolila víc než je zdrávo , ale mě se to napětí a zauzlení postav prostě líbilo :))

nina3905
20.08.2022 2 z 5

Kniha je z môjho pohľadu zdĺhavá, nezáživná. Neočarila má, ale ani zďaleka nebola najhoršia svojho druhu.

Zuzana207
19.09.2021 4 z 5

To, čo Kasie považovala za jednorazové dobrodružstvo, jej nečakane zmenilo život. Áno, tento príbeh je jednoduchý, priamočiary a celkovo klišé, ale na druhej strane je veľmi čitateľný, iskrivý a úlohu oddychovky určite splní.
Nie je to úplná topka, ale ani brak. Sexuálne scény nepôsobili podľa mňa vulgárne či rušivo a primeraným spôsobom dopĺňali vzťah, ktorý sa potupne rodil medzi hlavnými postavami.

Jita160
19.09.2021 5 z 5

Za jednu noc se toho opravdu nedá stihnout příliš,ale když se jedná o sex s cizincem?
A i přesto vám to dokáže změnit život. Příběh pro mě byl velmi zajímavý, čtivý a hodně vzrušující.Eroticke scény, kterých tam bylo hodně byly někdy na hraně, ale co už je to přece erotický román tak nečekejme nic na Oskara.
Kasie vedla nějaký svůj nalinkovany život se svým přítelem a byla přesvědčená ,že je to co chce .
Jenže bitvu, kterou musela svést se svojí vášní byla zbytečná...prohrála na plné čáře.
Tak za mě JO!!!!!

evineckY
14.03.2021 4 z 5

''Jsi mým oceánem a já tobě měsícem.''
Bylo to klišé. Byla to romantika. Ale vadilo mi to násilné vkládání porna za každou cenu. V tom baru - to jako vážně? To musel pracháč zaplatit lidem, aby se na ně dívali a dotýkali ?! Ale konec to vyhladil :-)

Chvilkasnění
17.05.2020 3 z 5

Příběh zajímavý, ale u Kasie jsem měla chuť vraždit. Bohužel to není kniha ke které bych se znovu vracela.

Juvka
26.03.2020 3 z 5

Typická oddechová literatura. Neurazí ani nenadchne.

Myška43
06.03.2020 4 z 5

Mě se kniha líbila. Příběh mě zaujal a určitě jsem ji nečetla naposledy.

2688
08.11.2019 3 z 5

Téma skvělé ale struktura nic moc

janina66
23.08.2019 5 z 5

Nemohu souhlasit se záporným hodnocením. Mně se celá kniha i příběh líbil. Vždyť je to erotická kniha, tak nemůžete čekat něco hlubokého.

veronika9761
29.04.2019 1 z 5

Splacano moc temat a zanru dohromady. Celek zadna slava.

Andrée
30.09.2017 2 z 5

Vyloženě oddychové čtení, nic náročného zde nehledejte. To stejné bohužel platí i u hlavní hrdinky, která je tak trochu hloupoučká. Z jednoho úletu se stane románek a Kasie pálí mosty za svým dosavadním životem. Ze začátku mi Kasie přišla docela fajn, ale postupem více přečtených stran, jsem si jen říkala, ať už se to děvče probere... Ale jak už jsem psala, pokud hledáte něco bez hloubky, je to tahle kniha.

anais
29.04.2017 1 z 5

Tolik jsem si od ní slibovala a nakonec z toho vylezlo něco jako další odstín šedi.

Blackie01
06.04.2017

Zatím mi žádná kniha nestála takové úsilí, abych ji vůbec dočetla. Zhruba od poloviny knihy jsem bojovala s každou stránkou a můj odpor k hlavní hrdince rostl a rostl. Nemám ráda nedočtené knihy, ale tohle byl opravdu boj.

merunka23
28.12.2016 1 z 5

nijak me to nezaujalo docetla sem do pulky a dal uz sem nemohla......................

illca2
28.11.2016 3 z 5

Neurazila ani nenadchla... Takový průměr..