Jůlinka z jedlé zahrádky

Jůlinka z jedlé zahrádky https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/179389/julinka-z-jedle-zahr-179389.jpg 4 13 3

Jůlinka má uprostřed okrasné zahrady úrodnou džungli plnou spokojených brouků, zvířátek a rostlinek legračních názvů. Je to místo plné života, kam sekačka na trávu rozhodně nesmí. Její zvířecí kamarádi jí za odměnu přinesou semínka a Jůlinka zjistí, že zahrada může nabídnout hojnost i jí a tatínkovi s maminkou. Tato knížka bude inspirovat dospělé i děti k ohleduplnému zahradničení. Děti se naučí nejen rozeznávat bežné druhy rostlin, ale poodhalí také léčivé kouzlo tradičních bylin i přehlížených plevelů, které rostou snad na každé zahradě. V Jůlinčině zápisníku pak najdou několik nenáročných užitečných receptů na lektvary, které si mohou samy připravit.... celý text

Edeltruda
04.06.2019 4 z 5

Pokračování Jůlinky z veselé zahrádky pro starší děti - formou i obsahem. Kniha už nemá tvrdé listy, ale klasickou vazbu, a je rozsáhlejší a informacemi o rostlinách nabitější.

baja
14.11.2018 4 z 5

Celé léto trávíme venku a na zahradě, tak mi přišlo líto, knihu nezařadit do našeho večerního čtení. Ujalo se, kniha zaujala( dcera 2,5 roku)

bibi.r
16.12.2014 4 z 5

Dobré nápady jak dětem zpříjemnit a udělat zábavnější pobyt na zahradě :).

2013  88%Jak Egu dojel až na konec světa
2013  82%Jůlinka z jedlé zahrádky
2011  87%Jůlinka z veselé zahrádky

Kniha Jůlinka z jedlé zahrádky je v