Jóga - věda o duši

Jóga - věda o duši https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26504/bmid_joga-veda-o-dusi-4M2-26504.jpg 5 34 6

Jóga není náboženství - je to čistá věda stejně jako matematika, fyzika nebo chemie. Z jógy se dnes zachovaly převážně jen tělesná cvičení, která pomáhají lidem, aby se uvolnili a dostali do rovnováhy. Jak Osho v této knize vysvětluje, nejsou tělesná cvičení tím jediným. Můžete si všimnout, že kdykoliv budete meditovat, vaše tělo přirozeně zaujme určitou polohu. Tělo a mysl jsou velmi úzce propojené, proto lze mysl zklidnit tím, že tělo zaujme klidnou a pohodlnou polohu.... celý text

Literatura světová , Literatura naučná , Zdraví

Krásná kniha.

dendishek
dendishek
05.10.2018 5 z 5

Jelikož jsem chtěla proniknout do tajů jógy, kterou jsem před nedávnem začala praktikovat, koupila jsem si tuto knihu. Dost jsem se bála, že nebudu rozumět ničemu, co se v ní píše, a že ji snad budu muset číst vícekrát a s časovým odstupem. Avšak světe div se - kniha pro mě byla naprosto srozumitelná. Ano, někdy jsem se zapletla do slov autora, a trochu se u toho zamračila, ale vzápětí jsem se usmála a věděla, co se tím myslí.

ji7967
ji7967
07.09.2017 5 z 5

Osho...jak je znám...je někdy hodně kontroverzní. Občas si při čtení člověk říká "sakra...a to je jako co?"...a čte se dál a najednou to dává smysl. Výborná kniha. Půjčená z knihovny, ale při první příležitosti si ji pořídím do výbavy své knihovny. Doporučuji.

Lucif
Lucif
20.02.2017 5 z 5

Naprosto luxusní knížečka :*
Doporučuji přečíst všem ;)

soltera
soltera
22.10.2012 5 z 5

Úžasné, jednoduché a ľahko pochopitelné vysvetlenie filozofie JOGY...vysvetlenie, prečo je JOGA VEDA O DUŠI...veda o tom, ako byt TERAZ a TU. Mne sa kniha páčila.

WEIL
WEIL
13.09.2011

Jóga navozuje klid, protahuje tělo tak, jak jiné cviky nesvedou a pokud se jí někdo vydrží věnovat delší dobu, tak má i blahodárné účinky.

jóga duše

Osho