Chcete hodnotit knihy a vést si seznamy "přečtených knih" a další? Začněte zde X

Jirka a velký třesk

Jirka  a velký třesk
Jirka  a velký třesk

Právě se koná jeden z největších vědeckých experimentů všech dob a Jirka s Aničkou je mohou sledovat úplně zblízka! Aniččin táta Erik vede pokusy ve Velkém hadronovém urychlovači, které mají odhalit první okamžiky vesmíru – velký třesk. Jirka s Aničkou však náhodně objeví ďábelský plán na zničení experimentu! Jirka je vržen do nebezpečného dobrodružství – na vzdálenou galaxii a do kvantového světa...
Neuvěřitelně napínavý příběh zahrnuje i nejnovější vědecké teorie o cestování časem a o velkém třesku. méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/90_/90487/jirka-a-velky-tresk-90487.jpg 4.912

Jirkova dobrodružství (3.)

Pro děti a mládež
Rok vydání: ...více

Nejprve se musíte přihlásit.
delfin3209.09.2014Hodnocení knihy 5 z 5

Knihu (resp. celou sérii) mi doporučil k přečtení syn :-)
Tak tedy, že jó, že si to přečtu, když se mu to tak líbilo. Dala jsem si kopeček knih na noční stolek, že do toho jen tak nakouknu, abych věděla vo co go a za pár dní, že mu je vrátím... nooo, nakonec jsem je přečetla celé a všechny tři :o)

Nagini72408.09.2013Hodnocení knihy 5 z 5

to si musím přečíst ! ty dva díly mám už za sebou :)

simlenka05.03.2013Hodnocení knihy 5 z 5

Vschny tri dily jsem zhltla jednim dechem, uz se tesim az deti dorostou do veku, kdy si je prectou samy a pokecame o nich :-) kniha vtahne do deje okamzite s prvni strankou, poznatky o vesmiru jsou psany jednoduchym jazykem a tak jsem konecne snad pochopila pro me nepochopitelne (fyzika) opravdu doporucuji detem i rodicum, vesmirnym maniakum i tem, coje vesmir nezajima - po tehle trilogii je zajimat bude!

MAGY30.11.2012Hodnocení knihy 5 z 5

Tahle knížka se mi moc líbila a pomohla mi ve škole ! : )

Autoři knihy:

L. Hawking