Jedno potěšení týdně

Jedno potěšení týdně https://www.databazeknih.cz/img/books/58_/58466/jedno-poteseni-tydne-58466.jpg 4 13 3

Máme spoustu důvodů pro radost a vděčnost. Nehladovíme, máme kde bydlet a co si oblékat. Nikdo není pronásledován a nemusí prchat ze země nebo se skrývat. Lékařská pomoc je pro každého dostupná. Naše děti mohou studovat podle svých zájmů, schopností a píle. Můžeme si věřit, čemu chceme. I když máme spoustu velmi konkrétních důvodů pro radost a vděčnost, jsou chvíle, kdy se život zdá přes všechny výhody a pohodlí našich současných dní těžký a kdy nezbytně potřebujeme nějakou malou osobní radost jen pro sebe. Potřebujeme se naučit nacházet Boží milostné vzkazy. Padesát krátkých zamyšlení Hany Pinknerové je doplněno fotografiemi Otakara Pinknera, manžela autorky.... celý text

Olous1
04.11.2022 5 z 5

Útlá knížka plná krásných slov,na zamyšlení a dobrých rad jak zvládnout tento uspěchaný svět s nadhledem a jak si udělat každý den jednu malou radost.

Marika Vanova
28.04.2014 5 z 5

Tak jsem se s odstupy dnů i týdnů pročetla nakonec potěšeních a ta dvě poslední o držení a pouštění otěží v domácnosti mě i rozplakala, protože něco podobného, že prostě zrovna nemohu zvládnout všechno, jak bych chtěla, nemám dost sil, jsem právě teď prožívala i já a osvobodilo mě to.

LBZ
04.01.2014 2 z 5

Krátká zamyšlení primárně pro ženy, kde mají hledat malá potěšení.

životní styl

Hana Pinknerová
česká, 1963
2013  78%Vánoční přání
2011  74%Kuchyňské pohádky
2010  83%Jedno potěšení týdně
2012  86%Brusinky
2013  95%Smím být něžná

Kniha Jedno potěšení týdně je v