Jak vytvořit úspěšný a výdělečný internetový obchod

Jak vytvořit úspěšný a výdělečný internetový obchod https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/130571/bmid_jak-vytvorit-uspesny-a-vydelecny-in-TDL-130571.png 4 7 4

Hledáte odpovědi na otázky, jak založit vlastní e-shop, jak ho dokonale propagovat, provozovat a využívat ke svému podnikání? Využijte cenné zkušenosti, rady a tipy úspěšných obchodníků – autorů této publikace. V tomto mistrovsky sestaveném praktickém průvodci se dozvíte, jaké možnosti technického řešení můžete pro svůj budoucí e-shop použít, porozumíte „slovníku“ marketingových agentur, poznáte, jak mohou zákazníci za své zboží platit či co obnáší provoz kamenné prodejny. Autoři nezapomněli ani na právní stránku podnikání, povinnosti v případě reklamačního řízení či obchodní podmínky. V závěru knihy pak najdete odkazy na další zdroje informací a slovníček pojmů.... celý text

nevermore3
17.11.2022 3 z 5

Neskutečná sbírka překlepů a chyb (doufám, že ne i faktických). Např. str. 18. No a v podstatě celá druhá půlka knihy. Já osobně bych byl asi nas*án, kdybych napsal knihu a korektor mi prosel takovou spoustu prohřešků. Co se obsahu týče, nic nového z této branže jsem se sice nedozvěděl, ale jinak jako shrnutí všeho možného to není vůbec špatné. Jen mám trochu pocit, že se tu řeší vše možné a zároveň nic nějak extra do hloubky, čili jak říkám, jako checklist všech možných odvětví, na která se zaměřit, dobré.

LordSnape
03.06.2014 5 z 5

Tak předně nejedná se o příručku, kterou si přečtete a je z vás úspěšný podnikatel, kterému se peníze jen pohrnou, ač je kniha prostě tak dobře napsána, že čtení jde samo. Oba autoři však nejsou žádní kouzelní guru, kteří vám přecvaknou mozek a vy budete za pár let milionáři. Pokud ale chcete rozjet vlastní e-shop a nevíte, co to obnáší, je to naprosto ideální kniha, ve které je vše od první myšlenky co vlastně prodávat, přes doménu, vlastní podobu obchodu, reklamu a propagaci k nalákání zákazníků, až po obchodní podmínky a výňatky ze zákona. Než jsem si přečetl tuhle knihu, sám jsem nevěděl kolik toho obnáší jen samotné SEO. Základní myšlenka, ke které se ale rád vracím je jednoduchá - Nejde o to přilákat zákazníka na e-shop samotný, nýbrž o to, aby dokončil objednávku a případně se i vracel k dalšímu nákupu.

Laf
29.03.2014 5 z 5

Můžu doporučit všem, kteří chtějí založit svůj e-shop nebo proniknout do jeho fungování a provozu. Je to velmi dobře zpracovaná a dostanete spoustu užitečných rad.

R-VanDerLe
06.06.2013 4 z 5

Spíše než čtivá kníža docela dobrý průvodce světem podnikání na internetu. Dnes to prostě bez základních znalostí ekonomiky, účetnictvím marketingu a lidského chování na internetu úspěšně nejde. Takle "příručka" odpovídá na spoustu základních otázek, ale dají se v ní najít i docela prospěšná doporučení nebo návody. Určitě bych jí doporučil každému, kdo se do světa e-shopování chce pustit. Mě tato kniha slouží jako manuál, ve kterém je spoustu inspirace ale i ponaučení. Není náhoda, že v ní mám spoustu nalepených papírků a záložek, ke kterým se neustále vracím a každopádně jedno přečtení Vám do hlavy všechny vědomosti nedá.

internetový obchod, e-shop tvorba webu

Autoři knihy

Miroslav Sedlák
česká, 1982

Kniha Jak vytvořit úspěšný a výdělečný internetový obchod je v