Jak to chodí na stavbě

Jak to chodí na stavbě https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/117918/jak-to-chodi-na-stavbe-117918.jpg 5 9 2

Leporelo seznámí nejmenší děti s prostředím stavby, kde budou moci obdivovat nejen stavební vozidla a stroje, ale i další zajímavosti. Krátký text, otázky a celostránkové ilustrace spolu tvoří podnětný základ pro další práci s knížkou - popisování situací, počítání, vyhledávání předmětů, atd. (www.mlp.cz)

slawa.cap
slawa.cap
16.08.2020 5 z 5

Syn dostal doporučení na knížku na logopedii, po tom jak ho zaujala jsem koupili celou sérii. Pěkně kreslená knížka s trochu netradičním pohledem na stavebnictví.

Dáma s hrnstjm
Dáma s hrnstjm
08.05.2017 5 z 5

Pokud si odmyslím otázky, které se ke každé stránce vážou ("Co stavějí z trubek dělníci uprostřed obrázku?", "Jaký dárek bys chtěl pod stromeček?" atd.) a které tradičně ignoruji, protože si rádi doma prohlížíme po svém, tak hodnotím velmi kladně. Kniha se odlišuje od ostatních s tématikou stavebnictví hlavně tím, že se nestaví rodinný dům, ale velké obchodní centrum. Jsou tedy k vidění třeba jiné materiály, pracovní procesy a stroje, celkově je na stránkách víc dělníků, víc "akce."

stavebnictví stavba domu bagry jeřáby, jeřábníci

Autoři knihy

Josef Švarc
česká, 1952

Kniha Jak to chodí na stavbě je v