Jak rozvíjet inteligenci svého dítěte

Jak rozvíjet inteligenci svého dítěte https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/103184/bmid_jak-rozvijet-inteligenci-sveho-ditete-103184.jpg 3 11 4

Autor se zaměřuje touhle knihou na rodiče, kteří se pokouší rozvíjet inteligenci svého dítěte.

Petra1323
27.06.2023 4 z 5

Pár dobrých nových rad, ale víc rad, které potvrzují mé vlastní zkušenosti, pouze jinými slovy autora. Jak zkoušet, trénovat a pak i uplatňovat vyjadřovací schopnosti dětí, schopnost myslet kreativněji, umění vytrvat u dlouhodobých aktivit, jak číst rychleji a rozumět mluvenému, čtenému a psanému.
Testy na ověření efektivity čtení, náměty na hry se slovy, metoda NEANA, mnemotechnické pomůcky - to jsou jen další návody k prostudování podrobnější literatury přímo k těmto tématům.
Celá kniha by se dala shrnout do jedné věty. Pro rozvoj inteligence dítěte je nejdůležitější mluvení a pak čtení, ostatní přijde samo.

JancaMia
20.12.2018 3 z 5

Kniha je plná dobrých rad pro správný duševní rozvoj dítěte . Najdete zde plno rad jak vychovávat a rozvíjet myšlení dítěte .

Jessica007
22.05.2017 5 z 5

Knihu jsem si koupila, když byla dcera malá. V knize jsou dobré rady. Teď už je dcera dospělá a studuje vysokou školu. :)

VladimirTetur
16.12.2015 3 z 5

Čekal jsem strašně moc. Bohužel, průměr.