Jak (ne)zabít vlastní matku

Jak (ne)zabít vlastní matku https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/51531/jak-ne-zabit-vlastni-matku-51531.jpg 3 20 4

Deník špatné matky série

< 3. díl

Stephanie Calmanová vtipným způsobem zachycuje vztah matky a dcery. Dcerou je žena ve středním věku, která má na krku manžela, dvě malé děti a teď ještě ke všemu i svéráznou stárnoucí matku. Autorka na řadě půvabných historek ze života vlastní rodiny dokazuje, jak je někdy těžké uznat vlastní matku jako lidskou bytost se všemi jejími slabostmi a otravnými zlozvyky. Dozvíte se, jak neztratit nervy a sebeovládání, když máte matku "na zabití"!... celý text

Literatura světová
Vydáno: , Fragment (ČR)

How (not) to murder your mother , 2009

jaja1989
04.09.2015 1 z 5

Rozhodně horší než 2. díl, je tu sice pár vtipných frází, ale dvojce se nevyrovná.
Ikdyž taky chci někdy uškrtit mámu, tak takovou ji fakt nemám:) díky bohu:)

Market = )
23.08.2015 4 z 5

Kdybych mohla, dala bych 3,5 *, takhle dám 4, abych knížce "zlepšila" podle mě trochu nespravedlivě nízké hodnocení. Líbí se mi autorčin nadhled a styl vyprávění, stejně jako u předchozích dvou knih. U téhle se mi navíc líbilo, že mi občas připomínala život i styl psaní Betty McDonaldové v Co život dal a vzal, které mám moc ráda. Jednotlivé kapitoly spolu navíc souvisí jen lehce, takže na krátké cesty do práce a podobně je knížka ideálním společníkem.

Michaela91
24.06.2013 2 z 5

Podle názvu jsem čekala nějakou velmi zábavnou a vtipnou knížku u které se budu bavit. Bohužel jsem se zmílila, knížka byla nudná a nebavila mě. Dalo mi práci dočíst, znovu už bych ji určitě nečetla.

akina
09.08.2011 2 z 5

Původně jsem si myslela, že tuto knihu ani komentovat nebudu, ale...... Rozhodně mě kniha dost zklamala, po předchozích dvou jsem čekala vtipné povídání o matce a dceři, ale nic takového. Pokud by ji napsal někdo jiný a člověk nevěděl do čeho jde, tak snad, ale takto jsem ji měla v rozečtených asi dva měsíce a mezitím přečetla několik dalších.

Stephanie Calman
anglická, 1961