Tři v háji

Tři v háji https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/140/bmid_tri-v-haji-FSj-140.png 3 234 34

Společný román tří úspěšných autorů, který vycházel na pokračování v časopise Šťastný Jim. Příběh o lidech, kteří chtějí lásku a taky sex - ostatně, kdo ne...

Romány , Literatura česká

Vydáno: , Motto

Bernoulli
07.01.2024

Tohle mě hodně bavilo. :_) Sice tuším nemá kdovíjakou hloubku, ale když jsem jí četla, nebyla jsem zrovna zralá a přišlo mi to fakt zábavné. A líbil se mi hlavně ten nápad, že je to román na pokračování.... To je inspirativní.

Radimka
08.10.2023 1 z 5

Četla jsem v nemocnici a vůbec nevím, o čem to bylo. Každej chvilku tahal pilku a nic moc.

knihovna1
04.08.2023 5 z 5

Moc jsem se bavila a kniha mě mile překvapila. Čtivé a vtipné ze života.
Něco přitažené za vlasy, ale fakt dobrý. Fain nápad, že psali 3 autoři, vyšel. Až vzadu je prozrazeno, kdo kterou postavu psal. Rukopis autorů poznáte. Teď na dovču nebo na splín, samotu či rozchod knihu doporučuji. Bavte se a užívejte, dokud to jde!

Aranel15
23.11.2021 2 z 5

Téma jedné knihy od třech různých autorů a z více pohledů všech postav je vlastně hrozně zajímavé, ale asi to úplně nevyšlo. Mám ráda humor Haliny Pawlowské, ale nevím, kam se ztratil v této knize. Všechny hlavní postavy jsou vlastně dost tragické a rozhodně ne zábavné.

Katrinreading
19.04.2021 5 z 5

Je to takové lehké, šťavnaté a zábavné čtení, které rozhodně neurazí. Knihu jsem četla na dovolené, kde obvykle lehčí literaturu potřebuji, abych si odpočinula.

Fanda74
16.02.2021 odpad!

No, takové rychlé nenáročné čtení. Až tak moc jsem nečekal, tak jsem nebyl zklamaný. Asi nebylo úplně jednoduché, aby tři autoři psali jeden příběh, ale asi zbytečný pokus.

niknikita
21.05.2020 1 z 5

Nechápu proč ta snůška blábolů překáží v mojí knihovně?
Snad by se daly shrnout do jednoho příběhu kapitoly psané Michalem Vieweghem. Albertovo vyprávění o tom, jak neúspěšně proplouvat životem by docela stačilo.
Ale tohle trio už byla nuda na třetí, tohle se vážně ani trochu nepovedlo.

jprst
29.02.2020 1 z 5

Zase jednou můj chybný výběr a zbytečná ztráta času.

lucievachovaxx
06.11.2019 1 z 5

Tato kniha mě moc nezaujala, od začátku mi to přišlo takové trhlé. Poté mi zase přišlo, jak kdyby se ten příběh opakoval a motal.

danielavachova
31.10.2019 2 z 5

Zpočatku se mi kniha líbila,psaná z pohledu tří osob,pak už mi přišlo,že se to zbytečně zamotávalo a protahovalo.

Taralcielle
09.09.2019 odpad!

Také jsem z této knihy zklamaná. Horko těžko jsem jí dočetla. Všechny tři autory mám ráda, ale zvlášť. Dohromady jim to neudělalo dobrou službu. Je to spíš "splácané" dohromady, než že by to působilo celistvě. Každý zvlášť rozhodně píše líp.

pecinka21
10.05.2019 2 z 5

Pro mě velké zklamání, sice tam pár vtipů bylo ale spíše se v tom jinak dobří autoři plácali až zoufale. Nedoporučuji

zdenaR
24.10.2018 1 z 5

Rychlé čtení, oddychovka, bohužel poněkud násilně pospojovaná - tři výborní autoři ještě nemusí sepsat výborný román. Kniha, kterou přečtete, nic ve vás nezanechá a hned na ni zapomenete.

Damato
14.06.2018 2 z 5

Na oddych a vyčištění hlavy- takové trochu nenáročné pohodové čtení, nemusíte u toho myslet a hlavně o ničem přemýšlet . Pro mě ale vlastně zklamání- přeci jen u těchto autorů jsem čekala mnohem, mnohem víc...

dašenka74
11.03.2018 4 z 5

Odpočinková četba,příběhy dospělých a již dost zkušených lidí,kteří se v tom stejně plácaj a plácaj

Evžen82
02.08.2017 3 z 5

Kniha se mi zpočátku líbila, pohled na jednu situaci z různých pohledů byl zajímavý. Poslední kapitoly však byly zbytečně překombinované. Chyběl mi konec. Přesto šlo o příjemnou, odpočinkovou četbu.

EvikU.
07.04.2017 1 z 5

Dávám jednu hvězdičku za snahu, kterou určitě autoři vynaložili. Fakt mě to nebavilo.

alnahu
03.02.2017 1 z 5

Mám ten samý pocit ,jako čtenáři přede mnou-kniha o ničem .V knize se setkáme s třemi postavami Olgou ( Iva Hercíková) ,Albertem /Michal Viewegh) a Kristýnou ( Halina Pawlowská),kteří se podíleli společně na tomto románu. Tato kniha se mě nelíbila ,dávám jednu hvězdičku za některé humorné pasáže.

Alaglesia
14.12.2016 2 z 5

Kniha mě příliš nezaujala. Místy měla vtipné pasáže, ale to je asi tak všechno. Příběh byl zvláštní, charaktery jednotlivých postav taky. Je poznat, že knihu psali tři autoři. I když má každý svoji postavu, dílo působí neuceleně a roztěkaně.

Maanna
18.11.2016 2 z 5

Tři postavy se nějak objevily na scéně, jejich osudy se prolnuly, měly a neměly spolu sex (který je v knize v zásadě život ohrožující záležitostí) a pak to nějak skončilo, ale vlastně ani nevím, jak... Četlo se to celkem dobře, ale za měsíc nebudu tušit, o co šlo. O čem to bylo, vlastně nevím už teď, a to jsem to dočetla včera...