Hvězda

Hvězda https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/192272/hvezda-192272.jpg 4 226 47

Dýchání pod vodou série

< 2. díl

Někdy se blog stane tím jediným místem, kde se můžete bez obav svěřit se vším, co vás trápí. Tak to aspoň dělám já. Podle ostatních jsem prý skvělá, talentovaná, prostě okouzlující, ale já si tak rozhodně nepřipadám, spíš naopak...

Pro děti a mládež

Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Diva , 2006

Nathally
Nathally
06.11.2023 5 z 5

Moje další oblíbená kniha od autorky. Super příběh na oddych.

Bety093
Bety093
17.08.2023 4 z 5

Fajn oddechovka, tak bych nazvala tuhle knihu. Nepřekvapila mě, že bych si řekla wow to ne, ale jinak super příběh. Nečetla jsem díl předtím, ale možná si ho ještě někdy přečtu. V příběhu nebylo moc zvratů a konec byl docela předvídatelný i když zajímavý. Na dlouhé večery super, doporučuji.

vlkove
vlkove
04.12.2021 2 z 5

HODNOCENÍ SÉRIE: 47 %

Barun
Barun
15.02.2021 3 z 5

Pokud hledáte oddechovou knížku, u které vypnete a nemusíte doslova přemýšlet, je tato ideální. Nic velkého od ní čekat nejde. Rozhodně doporučuji si přečíst první díl, ten mě bavil mnohem víc.
Tento díl je z pohledu talentované Caitlin. Anotace jak u prvního dílu, vám toho moc neřekne. Kniha se mi četla mnohem pomaleji, nebyla tak zajímavá (aspoň pro mě), abych nebyla až tak "negativní" plusový bod má kniha za obálku. Objevuje se v ději chvílemi i Nick z prvního dílu, kde je vidět jeho progres v chování.
___________________________________________________________________
Hodnocení knihy: 2,5/5

Knihomolka506
Knihomolka506
18.09.2020 5 z 5

Zatim ještě jsem cílová skupina teda YA... Super příběh o jeden prestižní škole, holce , která se tam dostane a jejím životě, klukovi a kamarádech
První díl mě teprve čeká takže netuším, co mě všechno čeká:))

Peta1607
Peta1607
17.08.2020 4 z 5

Velký rest z mé knihovny, a bohužel se ukazuje, že už nejsem cílová skupina. Od knížky jsem nečekala nějakou velkou senzaci a proto jsme nakonec nebyla ani zklamaná. Byla to prostě oddechovka na jedno odpoledne u které nemusíte přemýšlet. Myslím, že pro čtenáře do 15 let ideální.

marina4088
marina4088
07.07.2020 3 z 5

Jelikož jsem četla i první díl této knihy, který byl o dost lepší, nemohu hodnotit příliš kladně. Oddechovka o holce, která mi přišla, že sama moc nechápe co se kolem ní děje, namyšlená, naivní a hlavně se s ní nešlo moc sžít. Ale i přes to děj utíkal celkem rychle a občas tam byli i zajímavé scény a chvilkama Nick, který prošel obrovským vývojem od první knížky.

kate9326
kate9326
06.07.2020 2 z 5

Průměr..

SolVitae
SolVitae
03.07.2020 2 z 5

Nějak nevím co si o téhle knize myslet. Bavila mě, svým způsobem byla obyčejná a zároveň jiná. Někdy se mi protivilo chování hlavní postavy. Ovšem styl psaní byl super. Myslím, že pro mladší dívky je to dobrá kniha a mohla by je bavit.

Niky91
Niky91
30.06.2019 3 z 5

Bohužel druhý díl nemá takové kvality jako ten první.

Monni
Monni
17.02.2019 2 z 5

První díl byl mnohem lepší než tento. Tenhle díl mě prostě nijak zvlášt nebavil. Hlavní hrdinka mi nesedla. Byla mi tak nějak proti srsti a bylo mi tak nějak jedno co s ní bude, Nevím asi nejsem cílová skupina. Nejhezčí na knížce je asi ta obálka a to je asi tak všechno. První díl rozhodně doporučuji, ale druhý můžete klidně vynechat. Můj názor. Dala bych tak 2,5* max.

Meridea
Meridea
29.08.2018 5 z 5

Zajímavá série a moc hezká. Moc se těším na další díl, který snad bude, neb to takhle přece nemůže skončit!

bookwoman
bookwoman
11.06.2018 5 z 5

Takže......kvůli tady téhle knize jsem se nemohla učit a ujel mi autobus, takže už jenom toto o ní vypovídá, jak je dobrá :-) . Mrzí mě jenom, že jsem si první nepřečetla ten první díl, ale mám v plánu si ho přečíst. Strašně mě bavil ten příběh a chování Caitlin.
Bylo fajn vidět, jak si chce plnit své sny. Kniha se opravdu rychle a dobře četla, a myslím, že je to fajn čtení pro dívky 14-16 let.

Holumar
Holumar
11.04.2018 4 z 5

První díl byl mnohem lepší. Ale protože jsem chtěla a očekávala lehkou oddechovku bylo to fajn.

Nita17
Nita17
15.01.2018 3 z 5

Kniha nebyla úplně špatná. Hlavní hrdinka se v tom hodně plácala, až odněkud vlastně nikam, což by zhledem k příběhu bylo pochopitelné, ale bohužel celou knihu. A nějak ploše zpracováno a napsáno.
První díl byl mnohem lepší v mnoha ohledech.

zdencaaa
zdencaaa
22.10.2017 3 z 5

Taková oddechovka, nic víc, nic míň.

Romžiry
Romžiry
21.08.2017 3 z 5

Pěkné, jednoduché, oddechové počtení.

Ver-ča
Ver-ča
17.07.2017 5 z 5

No nemám slov. Nádherná knížka, která se četla jedním dechem. Doporučuji. Určitě si přečtu další díla.

sarahmoon
sarahmoon
10.07.2017 2 z 5

Knihu jsem vybírala podle obálky, tak nějak mě zaujala. Velká chyba... kniha je spíše průměrná :o( ačkoliv pro mladší čtenáře by mohla být vhodná. Je vidět, že již nejsem cílovou skupinou :o)

leuska
leuska
06.04.2017 3 z 5

Taková průměrná knížečka :)

Alex Flinn
americká, 1966