Hubitel!

Hubitel! https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/12632/hubitel-12632.jpg 4 61 7

Soubor povídek s velmi nekonvenčním námětem i formou, obsahuje science-fiction, drobné horory, halucinační a filosofické texty.

Literatura světová
Vydáno: , Votobia

Exterminator! , 1979

Luigi1
15.04.2023 3 z 5

Tato kniha povídek se moc nepovedla

ozzak
10.04.2021 4 z 5

Skvělá kniha povidek od William Seward Burroughs

R47
06.02.2021 2 z 5

Teprve když jsem se rozhodl o knize si něco napsat, vybavovaly se mi některé momenty. Při samotném čtení mě to nebavilo. Možná je třeba si to přečíst víckrát. Ale mně se tomu nechce dávat tolik času.

xxxtopol
30.04.2018 1 z 5

Když jsme byli studenti v adolescentním věku, psali jsme opilí na pivní tácky v hospodě podobně oduševnělé bláboly a mysleli si, jací nejsme avantgardní básníci bourající konformitu, uniformitu, puritánskou morálku a zapšklé středostavovské hodnoty společnosti pupkounů s kravatami. Kniha nemá žádnou estetickou úroveň, prakticky mizivou výpovědní hodnotu a jen chce hloupě šokovat a provokovat. Jestli byl Burrousův záměr mě vytočit doběla, tak bych mu jen za to dal hvězdiček vosum z pěti. Doufám, že jsem peníze za Nahý oběd nevyhodil zbytečně. Hubitele nikomu neprodám a použiji ho na záchodě k tomu, k čemu toto dílko poslouží nejlíp!!!

lushi
01.08.2013

Hubitele! jsem přečetla na sílu, bavilo mě jen pár příběhů. Burroughs je asi literární level, na který ještě nejsem připravená.

vetaiveta
05.03.2013 3 z 5

Protože jsem četla hodně knih od Burroughse za sebou, už mi nějak přišlo, že je všechno na jedno brdo a ztrácela jsem se v tom :-)

HarryHaller
30.11.-0001 3 z 5

Pravda, nečetl jsem zřejmě příliš pozorně a nebo jsem v té době příliš nerozuměl formalismu, cyberpunku a avantgardě, jinak věřím že bych byl jistě nadšenější..