Hrůzostrašné léto

Hrůzostrašné léto https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21964/hruzostrasne-leto-21964.jpg 4 40 7

Stopy hrůzy - Ulice strachu série

Všichni jsou u vody, ale Amanda Conklinová musí chodit na doučování do letní školy. No, alespoň se nemusí starat o mladšího bratra a sestřičku. Tuhle věc má na starosti Chrissy. Chrissy se jeví jako skvělá vychovatelka – laskavá a spolehlivá. Amanda však brzy odhalí její děsivé tajemství. Práce s dětmi ji těší – mnohem víc ji však těší zabíjení!... celý text

Literatura světová , Horory , Pro děti a mládež

Vydáno: , Signet

One Evil Summer , 1994

chaera
29.06.2023 2 z 5

Teprve má druhá kniha od tohoto autora, kterou jsem četla. A musím říci, že Hra o tělo se mi líbila více (i když byla oproti této o hodně více naivnější). Moc se mi líbí autorův styl psaní, jenže v příběhu je tolik nelogických děr, že jsem při čtení byla spíše vytočená, než napjatá. Zápletka taky není nijak originální, ale jak říkám, tyto zápory mi vynahradil autorův styl psaní. 2.5/5

Petra-Nela
19.03.2023 5 z 5

Knížky Stopy Hrůzy jsem si kupovala v 16 letech, tenkrát jsem tím žila, bylo to fantastické čtení. Teď po 30 letech jsem si knížku vybrala do výzvy a nějak mě to nezaujalo.

Martin82
20.12.2022 3 z 5

(SPOILER) Na sérii SH je to takový průměr, na R.L. Stine ale už podprůměr. Stále jsem čekal nějaké wow vysvětlení, že se to Amandě třeba zdá a realita je uplně jiná ...a vono nic. Poslední kapitola - happy end bez napětí, to bylo už i docela trapný :-)..50%

Kontryhelka
02.12.2020 5 z 5

Řekla bych, že to jeden ze slabších dílů od autora. Je to dobře napsané, což o to, ale měla jsem pocit, že tomu něco chybí.

edith79
01.12.2018 2 z 5

No tak měl R.L.Stine slabší chvilku, stane se... Tento díl Stop hrůzy jsem však ještě nečetla a hodil se mi i do výzvy, takže jsem knížku dala, i když se zvláštním pocitem, že to prostě není to, co to bývalo.

Lucia030
01.07.2018 2 z 5

Průběh knihy byl až moc očekávaný ale velmi se mi líbil styl psaní autora.

Dinosaur
15.06.2016 3 z 5

(6/10) Zkrátka takový ten béčkový, ale celkem napínavý horor, jaký od této série čekám.

léto

Robert Lawrence Stine