Hoši z Modré zátoky

Hoši z Modré zátoky https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/123050/bmid_hosi-z-modre-zatoky-YLC-123050.jpg 4 33 3

Dramatické příhody chlapců, žijících v severské rybářské vesnici. Z nevinné touhy plout po moři se dostanou do situace, v níž by neobstál mnohý dospělý námořník.

peter5446
02.02.2021 5 z 5

Knihu jsem přečetl takřka "jedním dechem". Nádherný dobrodružný příběh chlapců, kteří toužili se stát plnohodnotnými námořníky a mít vlastní loď. Nakonec si plavby po moři užili víc, než by si na počátku kdokoliv z nich pomyslel. :-)

petym
02.04.2019 4 z 5

Pěkná kniha, kterou jsem dostal od kamaráda co jí našel na půdě společně s knihou sám sobě pomáhej, která se mi líbila víc. Jinak každý kluk a nejen kluk ať si ji přečte. Dobrodružstvího je tam až až.

Nočnípták
01.11.2018 4 z 5

Vzpomínky. Jak já kdysi hltala dobrodružné sešity z této edice. Pak je četli naši kluci a já samozřejmě také. Nějak jsem na ně během let pozapomněla. Čekaly vzadu v knihovně na svoji chvíli. Ta právě tento rok nastala. Vnuk je objevil a já zase čtu. Ráda bych s ním ve čtení držela krok, ale to se nedá. I když se snažím brzdit už jsem zase dopředu. Nejspíš to bude tím, že jsem Nočnípták a čtu po nocích, kdy on už spí.

mořeplavba

Miloš Kosina