Hlava v hlavě

Hlava v hlavě https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/183496/bmid_hlava-v-hlave-kHy-183496.jpg 4 41 8

Každý má svou hlavu. Jenže co to znamená? Je to jen ta kulatá věc od ucha k uchu? Kdepak, tím to zdaleka nekončí. Hlava je totiž úchvatná – informuje nás o tom, co je kde vidět, slyšet, jak něco voní nebo chutná. V hlavě se nachází ředitelství těla, protože mozek pamatuje na všechno: kdo jsem já, kdo jsi ty i jak se k sobě dostaneme, když chceme dát hlavy dohromady. Zkrátka a dobře, hlava je nejdůležitější částí těla a čím víc se jí člověk zabývá, tím spíš zjišťuje, že by potřeboval alespoň malou encyklopedii, aby popsal všechno, co se nachází v ní a na ní i co s ní souvisí. Hlava v hlavě je nevšední a originální publikací, první českou hlavopedií, určenou především pro dětského čtenáře, jemuž má nápaditou a hravou vizuální formou pomoci pochopit základní skutečnosti týkající se hlavy, mozku a jeho fungování. Výsledkem je vizuálně nápaditá a poetická kniha, spojující humor, zábavu i poučení, v níž na všetečné dětské otázky odpovídají nejen neurolog, boxer či detektiv.... celý text

bibi70
bibi70
18.06.2023 5 z 5

Chytrá a vtipná kniha plná zajímavých informací.

Rind
Rind
10.04.2022 4 z 5

Taky se kloním k názoru, že je zajímavější pro dospělé. Za mě super, syn to tak nějak projel se mnou… já 4* / syn 3*

čtenářka301
čtenářka301
01.10.2020 5 z 5

Velice hravé a originální dílko - pro dospělé fajnšmekry. Děti tohle nebavilo.

Hilda_
Hilda_
12.10.2017 1 z 5

Tak já teda nevím... Takovej pel mel, co nemá HLAVU ani patu... Za mě teda nezaslouženě vítěz M. Litery.

Nichtle
Nichtle
27.01.2017 5 z 5

Povedená, vtipná, skvěle vypracovaná a neskutečně hravá kniha. Děti z ní budou nadšení a dospělí se pobaví.

modroocko-i
modroocko-i
15.03.2016 5 z 5

Krásná kniha! S dcerkou (7) jsme ji četly společně, moc se jí líbila, zaujala ji a po týdnu se k ní znovu vrátila. Krásné ilustrace doplněné vtipnými texty, které malým čtenářům určitě utkví v hlavě.

Knihomura
Knihomura
06.04.2015 5 z 5

Líbí! /se dětem :-D/ Rodiče, nenechte si vzít /televizí, hospodou, dospělými kamarády,.../ chvíle trávené s dětmi nad knihami. Jsou nenahraditelné. Pro vás a i pro ně.

bibi.r
bibi.r
05.03.2015 4 z 5

Opravdu originální dílko. Nedokáži však říct, jak se bude líbit dětem.