Herbář léčivých rostlin, 7. díl - Receptář

Herbář léčivých rostlin, 7. díl - Receptář https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/43992/bmid_herbar-lecivych-rostlin-7-dil-recep-iq1-43992.jpg 5 28 6

Herbář série

Nejucelenější herbářové dílo v historii českých zemí korunoval poslední společný díl obou autorů, který nese výstižný podtitul RECEPTÁŘ. Stovky rad a receptů na léčbu a prevenci celé řady nemocí jsou provázeny stránkovými odkazy na předešlé díly.

Jordanka9
08.03.2021 5 z 5

Poslední - 7.díl série Herbářů - Receptář. Vydaný v roce 1999 v nakladatelství Eminent.
Spousta receptů a rad k léčbě a ptevenci různých neduhů. Oceňuji odkazy na stránky o jednotlivých bylinách v předešlých dílech.

Medunkavera
13.05.2020 5 z 5

V roce 1999 jsem dostala pod stromeček všech sedm knih. Měla jsem z nich strašnou radost. A stále mám. V bytě mám knihy na pěti místech a jedna knihovnička těmito knihami začíná.

DolaLanka
24.07.2019

Z celé této série knih jsem velice nadšena :)

ArwenAragorn
13.06.2019 5 z 5

Receptář je výbornou inspirací

Ája27
15.11.2017 5 z 5

Jako všechny díly této série je nejkompletnějším dílem současné české bylinářské školy.

Nelly
24.06.2014 3 z 5

Mám všechny díly herbáře, ale na tomto 7. díle oceňuji to, že je řazen podle druhu nemoci, takže nemusíte pracně vyhledávat jednotlivé byliny a doufat, že jste vybrali tu správnou, kterou na určitou nemoc potřebujete. U všech herbářů mi vadí, že je mnohokrát doporučována reflexní terapie, takže člověk by k bylináři musel mít ještě knihu o reflexologii, pokud by chtěl působit proti nemoci komplexněji. Jinak doporučuji.

léčivé rostliny herbáře

Autoři knihy