Haló, tady tvoje láska!

Haló, tady tvoje láska! https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/202495/bmid_halo-tady-tvoje-laska-9JA-202495.jpg 3 50 11

Ben a Maxová série

< 2. díl

Příběh rozhlasové moderátorky Mileny Maxové, do jejíhož klidného života s přítelem Dušanem vtrhne jako lavina její divoký kolega Ben. I když se od prvního setkání vzájemně nesnášejí, život je staví před celou řadu překvapení a vtipných situací, které mnohdy řeší dynamickými a jiskřivými slovními půtkami. Převrátí toto setkání jejich životy naruby? Kdo pronásleduje Milenu? Čím ji Ben šokuje? Příběh o tom, že i když jsme často zmatené a nejisté, ta pravá láska si nás přesto najde... celý text

Romány , Pro ženy , Literatura slovenská

Vydáno: , Brána

Ben a Maxová , 2013

Allla9
08.03.2020 2 z 5

Jedna z nejslabších knížek, co jsem četla.

JancaMia
08.07.2019 3 z 5

ale jo , šlo to :)

gargamelka
27.09.2018 3 z 5

Ze začátku se jevil příběh extraprvoplánově, Floutek a “Popelka”, sežerou se v práci? Postupně se děj rozvíjí a není vůbec špatný. Pokud je inspirován ze života, tak to je bájo:) Během četby jsem si kladla otázku jestli Ben bude tím otravou, který znepříjemňuje život, taková mini detektivní zápletka. Aspoň to nebylo extra nuda

Modrásek16
25.12.2017 3 z 5

Ale jo, docela dobra knížka. Šlo to.

alnahu
18.11.2016 2 z 5

V tomto příběhu na Milenu ,teprve pravá láska čeká . Příběh ze života.

luciefeix
27.10.2016 3 z 5

Klasický příběh ze života . Byl trochu slabší a mohl být kratší ale jináč super odpočinek .

kristyna2349
12.08.2016 1 z 5

Ze začátku jsem si myslela, že by to mohla být pěkná knížka, taková oddechovka. Ale, celé se to strašně vleklo a pořád se jakoby k něčemu schylovalo, ale vlastně se nic nedělo. Pak najednou přišel konec a ten zas byl rychlý a strohý.

jasmína
06.08.2016 1 z 5

.............opravdu takhle ne :)

greetchen
28.01.2016 2 z 5

Náhodou se mi dostaly do rukou hned dvě knihy této autorky - pro mě dosud neznámé, na Slovensku zřejmě populární, ale bohužel nijak převratné. První kniha (Až po uši) mě nijak zásadně neoslovila, ale nebylo co číst, tak jsem autorku zkusila znovu - a znovu bez valného dojmu. Příběh je trochu mdlý, klišovitý a předvídatelný, autorka nemá moc poutavý styl, neumí story gradovat, ve větách se hodně opakuje. Píše prostě, díkybohu ne kostrbatě, takže se kniha dá učíst vcelku rychle - a vcelku rychle také odložit. Nic mocpřevratného a po dalším titulu Jany Benkovské už asi nesáhnu, škoda investovaného času na tak slabé knihy.

Niki
07.11.2014 5 z 5

Konečně autorka napsala knihu s dobrým koncem!

Sosovica
09.01.2014 1 z 5

Dej veľmi, veľmi jednoduchý, ľahko predvídateľný. Priveľmi reklamy v texte, niekedy si vety za sebou oponujú a protirečia, ako keby autorka po obednej pauze pokračovala v písaní bez toho, aby si skontrolovala, kde skončila, prípadne, čo odsek vyššie uviedla. Aj keď by som bola rada, ak by som dokázala ja napísať aspoň niečo také, viac by som sa k tejto knihe určite nevrátila.

Jana Benková
slovenská, 1970
2013  75%Máš cos chtěl, miláčku!
2015  66%Až po uši
2014  61%Haló, tady tvoje láska!
2014  65%Druhá šance, lásko!
2012  63%Slečna nebezpečná

Kniha Haló, tady tvoje láska! je v