Grácie a styl

Grácie a styl https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/306368/bmid_gracie-a-styl-nVk-306368.jpg 1 7 3

Ilustrovaná kniha o stylu, která je parodií na všechny módní trendy a měřítka krásy. „Miluju oblečení, doplňky a make-up, stejně jako všechny ženy, francouzského buldočka ve svetru dítě v kostýmu. Ale říkat lidem, jak mají vypadat, není správné. Nabízím originální přístupy ke stylu a nápady, jak předstírat a dosáhnout toho, co chcete.“ Kniha obsahuje Desatero on-line nakupování, chytré schéma, které vám pomůže rozhodnout se, jestli si máte koupit právě tuhle věc a spoustu dalších rad – například: Co o vás prozradí vaše džíny, jak se učesat za minutu atd.... celý text

Osobní rozvoj a styl

Vydáno: , Omega

Grace & Style: The Art of Pretending You Have It

Hipi
Hipi
07.06.2022 odpad!

Koukám, že gydko a jeany23 už to napsaly i za mě. :) Kvůli takové debilitě umřely zbytečně stromy. Autorka se snaží být vtipná, ale je to jenom hloupé a trapné. O módě a stylu se zde nedozvíte vůbec nic.

jeany23
jeany23
20.01.2022 2 z 5

Jestli čekáte něco podnětného o módě a stylu, tak se nic nedozvíte. Navíc mi autorčin styl humoru povětšinou přišel jako takové WTF.

qydko
qydko
17.04.2017 odpad!

Naprosto zbytečná kniha. Internetová pseudocelebrita se snaží být za každou cenu vtipná, ale moc to nefunguje.

Autorovy knížky

2016  29%Grácie a styl

Kniha Grácie a styl je v