Gigantosaurus

Gigantosaurus https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/319191/bmid_gigantosaurus-oea-319191.jpg 3 15 9

Čtyři dinosauříci si hrají pod žhavým sluncem druhohor. Musejí však dávat dobrý pozor na strašlivého, krvelačného GIGANTOSAURA! – Obrázkové leporelo pro nejmenší děti nabízí půvabné ilustrace světově úspěšného ilustrátora (ilustroval např. nové vydání Harryho Pottera) a jednoduchý příběh o tom, že není radno zahrávat si s důvěrou kamarádů a s jejich strachem. A hlavně knížka nabízí vtipnou pointu s překvapením!... celý text

Hoshi
17.01.2022 4 z 5

Leporelo Gigantosaurus má líbivé ilustrace, které zaujmou nejen malého čtenáře (nejde si je neoblíbit). Text není nijak náročný, lehce pochopitelný, čtivý, jen by mohl být celý veršovaný, když už to má být pro malé čtenáře a bylo by to o ještě kousek lepší, než teď.

uminaa
08.06.2021 5 z 5

Krásne ilustrovaná jednohubka s poučením, ktorú sme za posledné dva týždne čítali každý deň aspoň dvakrát

olívoil
11.08.2020 5 z 5

Skvěle napsaná pohádka o dinosauřích dětech a jejich dobrodružství...........četla jsem vnoučkovi

Kačaba79
20.06.2019 3 z 5

Krásné ilustrace, ale příběh jsme po prvním přečtení trochu upravili a dcera podle ilustrací vypráví svůj vlastní.

jarki
25.01.2019 1 z 5

Ilustrace jsou báječné, ale děj nic moc.

ArtepKu
14.01.2018 3 z 5

Knížku nám přinesl Ježíšek. Provedení knížky mnohonásobně kvalitou převyšuje děj, který je prehistorickou variací na příběh, kdy pasačka ovcí z nudy volá, že na ovce přišel vlk, až jí vesničané přestanou věřit a vlk nakonec ovce sežere. Nicméně syn má knížku rád, čteme si v ní a prohlížíme obrázky takřka denně.

poetree
07.12.2017 3 z 5

Přesně, jak píšou předchozí čtenáři. Kresba parádní a příběh děs běs..

maderama
25.05.2017

Leporelo je vizuálně hezky provedené, ale text i příběh vyznívá fádně a tak trochu do ztracena. Zůstalo ve mně pouze zklamání, protože hezké ilustrace by si zasloužily lepší příběh.

Marki87
08.03.2017 3 z 5

Ilustrace opět kouzelné, jako u všech autorových knih. Nicméně příběh dost slabý.