Gantz 15

Gantz 15 https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/338010/bmid_gantz-15-GNk-338010.jpg 4 44 8

Gantz série

Kuronův milostný život se v posledních týdnech nebývale vylepšil. Předtím o něj žádná dívka ani okem nezavadila, a teď si může dokonce vybírat – o jeho lásku totiž stojí jak milá a hodná spolužačka Tae, tak krásná modelka a herečka Reika. Naneštěstí však Kurono není hlavním hrdinou romantického příběhu, ale pouhým pěšákem ve hře krvelačného Gantze, a z banálního milostného trojúhelníku se tak brzy stává pravá noční můra...... celý text

Literatura světová , Komiksy , Sci-fi

Vydáno: , Crew

ガンツ 15 (Gancu 15) , 2004

Atlantis
03.05.2023 3 z 5

Ten Oku si to vymýšlí za pochodu, že jo? Opět máme změnu pravidel, zase zapomínáme na staré linky (kam zmizeli upíři?). Ale jinak jde o klasicky zábavný Gantz, úplně si nestěžuji, ale je to až podivně náhodné.

Negan
18.04.2021 5 z 5

Patnáctý svazek je výborný. Pokračuje se zde v bitvě s upíry a poté začíná akce, která možná působí jako obyčejná bitva, ale něco se zde zvrhne a to něco je výtečně zpracované. Obálka zase nic moc.
Celkové hodnocení: 9/10

yaoiyuri
17.04.2018 4 z 5

Jsem čím dál zmatenější (už od dílů s dinosaury) – nové otázky, žádné odpovědi či náznak toho, kam to teda bude směřovat… Naštěstí alespoň další (ne až tak) „rutinní“ mise přináší pořádné morální dilema, ale že bych si za těch 15 dílů Kurona nějak oblíbila, se teda říct nedá.

Lenka.Vílka
02.04.2018 5 z 5

Nevím, co autor dělal v minulých dílech, protože tenhle byl naprosto dokonalý. Ano, sice jsem měla trochu strach, co se stane, když se poprvé vrátili z Gantzu tak brzo. Obavy, že se autor bude spíš věnovat trojúhelníčku tedy byly oprávněné. Naštěstí se to nestalo a děj dál chytil ještě větší grády. A následný rozkol způsobyl nejzajímavější zápletku celé série.
Mám moc ráda seriál Supernatural a své první místo v dokonalém pláči si zaslouhoval přes dekádu Dean Winchester. Ale nový mistr Kei ho překonal. Opravdu jsem z toho cítila emoce a konečně ho začínám mít ráda. Po tolika dílech jsem se dočkala. Po chvilce horšího děje jsem byla opět nadšená. Po dlouhé době i sex. Překvapilo mě, že tam tak dlouho nezapršelo. No, tak jsem zvědavá na další díl. Protože po něm přijde delší čtecí pauza :( , takže očekávám brutalitu, nechutnosti, čuňárny a vtipný chvilky. Ať mám na co do dalšího dílu vzpomínat :)

silvara
26.08.2017 5 z 5

Pomalu a jistě se Kurono stává sympatičtějším a sympatičtějším, hlavně díky tomu, že chlapec získává charakter a není to už jen takový slizoun, jakým byl v prvních dílech. Události nabírají spád, hra je na jednou osobnější a najednou už se neloví jen mimozemské entity, ale i lidé. Gantz je sice nepředvídatelný, ale jak se s tím vyrovnají naši "hrdinové"? Vypadá to, že další díly budou hodně zajímavé.

Hadati
04.08.2017 3 z 5

Gantz je prostě šmejd, který nehraje vůbec podle pravidel. Ale to už víme i z předešlých dílů, takže žádné velké překvápko...

martinstefko
21.04.2017 4 z 5

Tohle je dobrá odpověď na to, proč u série zůstat. Více: http://www.comics-blog.cz/2017/04/1420-gantz-15-75.html

p3tris
21.03.2017 5 z 5

Prstenové přízraky jsou tím nejmenším problémem. Kurono teď společně s ostatními dostal ten nejtěžší cíl. A Gantzovi oběti se musí rozhodnout, jestli se přidají na stranu jeho, nebo Izumiho. Patnáctý díl má za celou dobu možná nejzajímavější zápletku a já se nemůžu dočkat jejího rozuzlení. Mimochodem, i když Gantz rozhodně nejsou žádnou Hentai, milovníci erotiky se dočkají orálního sexu rozkresleného na téměř třicet panelů.

manga

Hiroja Oku