Frekvenční slovník anglického jazyka osobních počítačů

nehodnoceno
Frekvenční slovník anglického jazyka osobních počítačů https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/210952/bmid_frekvencni-slovnik-anglickeho-jazyk-K1Y-210952.jpg 0 0 1

Publikace je druhým upraveným vydáním Frekvenčního slovníku AJ osobních počítačů. Frekvenční slovník je takový slovník, ve kterém jsou hesla řazena postupně tak, jak jsou zastoupena ( jak jsou frekventována ) v určité oblasti.Nutná slovní zásoba postačující k dokonalému pochopení odborného anglického textu je pro laika v oblasti lingvistiky malá. Tento fakt přivedl autora této knížky na myšlenku sestavit praktický příruční slovníček, který by spolehlivě sloužil uživatelům k rychlé orientaci v anglickém jazyce osobních počítačů. Na 204 stranách je obsaženo celkem 3085 hesel. Součástí knížky je také návod, jak se slovníkem pracovat, informace o výslovnosti a další potřebné informace.... celý text

mousie265
mousie265
17.02.2020

Svého času pro mě užitečný zdroj informací, dnes už většinu z nich asi mají uživatelé dávno v povědomí, nebo možná nemají, ale nepotřebují, protože čím dál víc user-friendly os z nich dělají konzumenty bez znalostí toho, co je za displayem

počítače slovníky výpočetní technika frekvenční slovníky slovníky výpočetní techniky

Autorovy knížky

Jaromír Kříž
česká, 1964
1993  0%Frekvenční slovník anglického jazyka osobních počítačů

Kniha Frekvenční slovník anglického jazyka osobních počítačů je v