František jde do školy

František jde do školy https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/44123/frantisek-jde-do-skoly-44123.jpg 5 16 5

Kniha pro začínající čtenáře přináší další příhody sedmiletého školáka Františka. První třída s sebou přináší řadu povinností, problémů, ale i zábavy. A tak se František musí vypořádat s nezbednými písmenky a číslicemi, se zlomyslným spolužákem i panem učitelem, který mu připadá příliš odměřený a přísný. O tom všem, a ještě mnohem víc, se můžete dočíst v této knížce. Četba vhodná pro začínající čtenáře.... celý text

Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Neue Schulgeschichten vom Franz

jan.para
08.04.2023 5 z 5

Čteno zamlada.

Atlantis
06.11.2021 4 z 5

František jde do školy měl hodně specifickou atmosféru. Možná to bylo stářím knihy nebo zvolenými ilustracemi, ale vše mi přišlo takové drsnější a přímočařejší. Dcera byla každopádně spokojená, ale do dalšího dílu se nehrneme. 3,5*

iiiccc
23.01.2020 5 z 5

Skvělá kniha. Jako prvňáčci jsme jí četli všichni :) Pokud znovu vyjde, rozhodně kupuji.

Etvel
10.08.2017 5 z 5

Jedním slovem peeeerfektní! Doporučuji číst především s malými předškoláčky a čerstvými školáčky:)))

Fantýna
22.03.2016 5 z 5

Tato kniha je velmi krátká a jednoduchá. Myslím si, že vystihuje nápis "První čtení," které je uvedeno v pravém horním rohu. Dále je v této knize plno obrázků.

Christine Nöstlinger
rakouská, 1936 - 2018
1988  87%Róza, strážné strašidlo
1997  80%Pan Pes a jeho přátelé
1999  91%František jde do školy
2000  74%Markétka
2001  73%Markétka má trable

Kniha František jde do školy je v