Francouzština pro samouky

Francouzština pro samouky https://www.databazeknih.cz/img/books/58_/58967/francouzstina-pro-samouky-58967.jpg 4 22 4

ddkk
10.01.2018 5 z 5

Přehledná, klasická učebnice, moc mi pomohla při studiu nádherného jazyka, Rodilý mluvčí je fajn, ale bez srozumitelné a přehledně vysvětlené gramatiky a její logiky to prostě nejde. Alespoň já potřebuju mít i v jazyku systém. Sláva dvojici Pravda-Pravdová! :-)

bookemma
31.12.2013 5 z 5

Výborná kniha, která mě naučila skutečné základy francouzštiny užívající se v běžné praxi. Překvapilo mě, jak dobře a rychle jsem zvládla gramatiku i slovíčka. Učím se sama doma a až na gymnáziu budeme mít francouzštinu, nebudu v tom "plavat". Jediné, co mi trochu vadí, je dosti málo slovíček k osvojení. Další kniha nebo slovník je proto nezbytností.

Clevo
09.01.2013 3 z 5

Velice šikovná učebnice pro všechny, kteří začínají od píky. Velmi dobře vysvětlená gramatika, dostatek cvičení. Její nevýhodou je ale poněkud omezená slovní zásoba.

h.mose
17.09.2012 4 z 5

Zpracováním je tato mnohem lepší než modernější vydání samotné autorky, které také mám. Už jen z toho důvodu, že je zde velké množství vět s fonetickým přepisem výslovnosti, což je pro úplného začátečníka docela vhodné. Ale samozřejmě že tématicky je už tato kniha mírně passé, jelikož dnešní konverzace se už netočí kolem práce ve fabrikách a soustružnického řemesla ;-)

francouzština jazykové učebnice pro samouky

Autoři knihy

Miroslav Pravda
česká, 1928
Marie Pravdová
česká, 1942

Kniha Francouzština pro samouky je v