Fifty Shades: Padesát odstínů 1–3 (box)

Fifty Shades: Padesát odstínů 1–3 (box) https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/302746/bmid_fifty-shades-padesat-odstinu-box-1--8p3-302746.jpg 4 96 10

Když se studentka literatury Anastasia vydává na pohovor s mladým podnikatelem Christianem Greyem, netuší, že potká muže, který jí změní život i hodnoty. Christian je pohledný, chytrý a… tajemný. Naivní a nevinná Anastasia si začíná uvědomovat, že přes jeho skrývaná tajemství jím začíná být úplně posedlá. Ale ani Christian není vůči její kráse, šarmu a charakteru imunní a připouští, že on po ní také touží – ovšem za vlastních, specifických podmínek… Jenomže tyto podmínky se pro Anu v jednu chvíli stanou nesnesitelné, a když na vlastní kůži pocítí, jak temná jsou Christianova tajemství, opouští ho. Přese vše, co se mezi nimi stalo, na něj však nemůže zapomenout. Když jí tedy Christian předloží novou dohodu, nemůže odolat a vrací se k muži, kterého miluje.... celý text

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: , XYZ (ČR)

Fifty Shades Volumes 1–3 Boxed Set , 2012

Silvisek
23.06.2022 5 z 5

Uzasny dily. Jakmile byl i film, hned jsem je vsechny zkoukla

Michelleee
18.02.2022 5 z 5

Já tohle prostě můžu. Ani nevím, který díl se mi líbil nejvíc, protože každý má něco.

e.hawe
11.01.2021 5 z 5

Sice jsem dřív zkoukla film, než jsem se pustila do čtení, ale musím uznat že se mi knižní příběh líbí mnohem víc.

michaela.22
07.04.2020 5 z 5

No coment. Tato série je moje oblíbená, četla jsem ji již několikrát a má čestné místo u mě v knihovně. Filmy se mi také moc líbily, ale knihy jsou samozřejmě mnohem lepší, protože do filmů se musí děj trochu osekat. Romantika, erotika, naprosto mne vtáhne do děje.

Myška43
29.02.2020 4 z 5

První série, kterou jsem četla, zhlédla jsem filmy , ale s knihami se to nedá srovnat. Diky těmto knihám jsem začala číst tento žánr a nelituji. Moc si při četbě odpočinu,miluju tento žánr.Romantika, erotika, zapomenu na čas na všechny problémy.
Mohu jen doporučit.

Lucka1355
31.10.2019

Tento box triologie Padesát odstínů, byla moje první a zároveň musím přiznat, že i nejlepší triologie, jakou jsem kdy četla. Byla jsem do toho, tak zblázněná, že jsem druhý s třetí díl, přečetla asi tak pětkrát. V této triologii rozhodně nechybělo napětí, akce, zápletky, sexuální napětí a romantika. Nechápu proč většina lidí tuto triologii odsuzují. Za mě ji můžu jen všem doporučit, rozhodně nebudete litovat.

hippiesak
20.02.2019 4 z 5

63 hodin! Tuto kolekci 3 knih jsem si z recese koupil jako audio knihy. Hlas Terezy Bebarové mám velmi rád, tak jsem si řekl, že to zkusím :) No a 63 hodin je za mnou :) Viděl jsem filmy s manželkou. Té se to celkem líbilo, četla i knihy. Já jsem rád, že jsem filmy viděl, protože mi byli sympatičtí herci a během poslechu (čtení ušima, jak to má ve sloganu Audiotéka) jsem si to spojoval a knihu jsem si možná takto více užil. Filmy mě nebavily. Ale ty knížky byly celkem dobrý. Nejvíc mě asi bavila dvojka, pak trojka a řekněme nejnudnější byla jednička. Asi tím, že je nejvíc "profláklá" z médií. Dokonce jsem došel k závěru, že bych možná za pár let, až bude napsaná i trojka z pohledu Greye, tak si to poslechl jako ucelený komplet z té druhé strany. Jen tam mohlo být méně toho sexu :) Když to člověk čte/poslouchá v kuse, tak je toho zkrátka moc :) Většinou jsem se během poslechu těchto scén přistihl, že přemýšlím nad tím, co si dám k večeři, nebo co musím připravit v práci :)))

Elja
15.01.2019 4 z 5

Spokojenost.... Knihy splnily vše co slibovaly. Jen celkový dojem skazilo filmové zpracování.

Caroline11
28.09.2017

Odsuzovala jsem to. Filmy mi nepřijdou tak dobrý, jako jak jsou představovány. Slabá romantika. Z erotiky tam skoro nic není. Ale i přes to jsem neodsoudila knížky. Přečetla jsem všechny, až po začátečním boomu. A i když nejde o nejlepší knížky, co jsem kdy četla, tak jsem ráda, že jsem je četla.

MíšaS.
26.04.2017 2 z 5

První díl se dá jakž takž číst, ale ten zbytek to je jen brak...

erotika BDSM

E. L. James (p)