Omámení

Omámení https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/180577/bmid_fialovy-raj-omameni-48M-180577.jpg 4 107 22

Fialový ráj série

< 2. díl

Violet bylo sotva sedmnáct let, když se o sobě dozvěděla nečekané věci. Nejen že je jiná, ale je zatraceně jiná než ostatní! Je napůl člověk, napůl anděl a osud jí na bedra naložil těžká rozhodnutí... Violet Eden je napůl anděl a napůl člověk. Jejím osudem je chránit lidi před pomstou vyhnaných andělů. Druhý díl série o Violet Eden má název Omámená. Violet Eden dobře ví, že její život i životy ostatních závisí na tom, komu bude věřit a komu ne. Když ale dorazí posily, je víc než jasné, že někdo něco skrývá. Zřejmě každý v jejím okolí chce něco tajit, to znamená, že nikomu se nedá věřit. Dokonce i Lincoln něco skrývá. Jediná jistota, kterou má, je to, že Phoenix je ještě nebezpečnější, než kdykoliv předtím. Začíná nebezpečný závod o čas. Pátrání po předmětu, který může pomoci obnovit rovnováhu, odvádí všechny do posvátných hor Jordánu. Tam budou Violetiny schopnosti vystaveny obrovskému tlaku. A poté se bude muset vypořádat také s těžkou zradou... Více se dočtete v druhé části série Violet Eden Omámená.... celý text

Romány , Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Práh

Entice , 2011

Majinka2001
Majinka2001
27.02.2018 5 z 5

Druhý díl se mi líbil více než první, i když se tam občas někdy někdo choval jak idiot. Ale štve mě, že nepřeloží ty ostatní díly, asi si je budu muset koupit v angličtině abych věděla jak to nakonec dopadne.

lailaj
lailaj
31.01.2018 3 z 5

Děj zajímavější, než v prvním díle, ale Violet je mi pořád nesympatická

V.Vendulii
V.Vendulii
14.01.2018 5 z 5

No tak lidi :(.. musí se to přece dát nějak zařídit, ten překlad! Kvůli jazykové bariéře se nedozvíme víc?.. Další tři díly jsou napsaný a zveřejněný a mě se vážně ještě nestalo, abych knihu o pětiset stránkách přečetla téměř jedním dechem..

LucyBooks
LucyBooks
13.01.2018 5 z 5

Krásné pokračování i postavy ( opět). Jen mě mrzí, že nebyl přeložen další díl.

TerezaMondeková
TerezaMondeková
30.11.2017 3 z 5

Vadilo mi, že se tady moc neobjevoval Fénix. A co mi strašně vadí je otevřený konec. Rozhodně chci další díl, protože takhle mě trápí spousta otázek.

soltera
soltera
04.11.2017 3 z 5

Druhý diel bol rozhodne lepší a zaujímavejší ako prvý . A tretí diel bol najlepší . Škoda že ho u nas nevydali.Aj ked sa mnohé postupne vysvetlilo nedokazala som uverit výnimočnosť hlavnej hrdinky.

makynka911
makynka911
27.07.2017 5 z 5

U této série mě moc mrzí, že se nedočkáme dalšího pokračování. Obě knížky se mi moc líbily, každá měla něco navíc oproti druhé, ale určitě se u mě řadí na jedno z prvních míst :)

Sabii14
Sabii14
26.08.2016 5 z 5

Moc mě to bavilo a proto jsem hodně naštvaná, že není pokračovaní.. :-(
Ale jinak opravdu dobrá kniha

28.03.2016 5 z 5

Super ale dost mě štve i mrzí zároveň ,že bohužel pokračování nebude v češtině protože tato kniha se málo prodávala.

orangerose
orangerose
27.03.2016 2 z 5

byla víc akčnější než 1 díl, bavila mne :)

07.03.2016 5 z 5

Supr kniha,přečetla sem ji za 2 dny.

Madlenkačte
Madlenkačte
07.03.2016 3 z 5

Bylo to o dost lepší než první díl, ale stejně žádná sláva. Rychle se to četlo, to jsem byla ráda, protože jsem se nemohla dočkat až začnu číst jiné knihy.

Dandulka
Dandulka
21.08.2015 5 z 5

Lehké a velmi odpočinkové čteníčko. Doporučuji všem jako lehárko někde u vody.

Laf
Laf
12.07.2015 4 z 5

Super počtení. Neustále se něco děje a každý mluví v hádankách, takže řešení přicházejí krok za krokem, a to nutí člověka dočíst knihu do konce, aby se dozvěděl rozuzlení.

Vianescee
Vianescee
11.07.2015 4 z 5

Mezi 1. a 2. dílem jsem měla dlouhou pauzu a chvíli mi trvalo vzpomenout si o co vlastně jde. Takže první kniha moc hluboký dojem nezanechala. Je tu určitě zlepšení oproti 1. dílu. Rozhodně se mi tato kniha četla lépe. Violet už se trochu vzpamatovala a děj nabral spád. Lincolna pořád nemusím a Fénixe mám pořád strašně ráda a je mi jedno co dělá. Doufám, že se trochu změní a Vi si to rozmyslí.:-D Díky tomuto dílu má pro mě série znovu naději a do dalšího dílu určitě jdu.

rosebarbik
rosebarbik
11.04.2015 1 z 5

Nudná dočetla jsem to stěží do půlky

135
135
15.03.2015

Byla to dobrá kniha. Horší než Objetí, ale není nijak strašná. Fénixe mám ráda i když je to bastard!XDXDLincolna nemusím, což je divný, protože klaďase obvykle mám celkem ráda. Ne že bych Lincolna nenáviděla to ne!Ale nemusím ho. Už se těším na třetí díl a pak na ten čtvrtý. Blbý ale je že jsem tento díl dočetla už před asi rokem, takže si podrobnosti mc nepamatuju.....No to nevadí já si vzpomenu.Taky by mě zajímalo co se stane s Lincolnem a Fénixem⌂ a hlavně s Violet♥

Markett
Markett
14.01.2015 4 z 5

Jako oodechovka je tahle knížka naprosto ideální, ale co budu povídat, první díl byl mnohem lepší. Co se týče námětu, je to super nápad, ale než ke všemu dojde, tak se musíte prokousat první polovinou knihy, kde vlastně o nic tolik nejde. Ale aspoň poznáváme nové postavy. Violet si moje sympatie tentokrát nezískala a štvalo mě to její tajnůstkaření. Lincoln se mi v 1. díle taky líbil více a je mi líto, že tady byl Fénix tak málo. I když je to takový "slizoun", já ho mám strašně moc ráda. Na třetí díl se těším a určo si ho přečtu, tak doufám, že tam bude více akce. :)

julliette
julliette
23.12.2014 5 z 5

Díl nebyl tak akční jako první, ale konec mě zaujal, jak to asi dopadne.

angelbooks
angelbooks
03.09.2014 4 z 5

Do druhého dílu jsem se musela nutit, nebyl nejhorší, ale ani nejlepší, myslím že první díl byl lepší... ale zde to nakonec dopadlo tak napínavě, že už teď se těším na další díly a ani mi nevadilo, že tenhle neměl to co měl první díl.
Nejlepší byl opravdu ten konec. Velmi, velmi napínavý konec. Juda mě překvapil, tím co přinesl Violet.
V téhle knize jsem moc, moc, moc nesnášela MM ( mrchu magdu ), lidi mě asi pochopí až si to přečtou nebo se spíš budou blížet ke konci knihy :D :D :D.
Jinak doporučuju, není to zas tak špatný díl a rozdíl je tak půl hvězdičky ( bohužel tady půlka hvězdičky dávat nejde ). :).

zrada andělé pro dospívající mládež (young adult)

Jessica Shirvington
australská, 1979