Topím se v tobě

Topím se v tobě https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/225967/bmid_falling-topim-se-v-tobe-43d-225967.jpg 4 508 113

Falling série

Nebyla jsem vždycky zamilovaná do Coltona Callowaye. Nejdřív jsem milovala jeho mladšího bratra Kylea. Osmnáctiletá Nell Hawthornová se zamiluje do dlouholetého kamaráda z dětství Kylea Callowaye. Jejich mladá láska je krásná a budoucnost plná příslibů, avšak jen do osudného dne, kdy Kyle tragicky zahyne. Jeho náhlý odchod Nell navždy změní. Na Kyleově pohřbu potkává jeho staršího bratra Coltona. Oba jsou v nelehké životní situaci a zranitelní jako nikdy dříve. Po roce se jejich cesty zkříží znovu, tentokrát v New Yorku. Nell se ještě stále nesmířila s Kyleovou smrtí. Colton se Nell snaží přiblížit, ale nedaří se mu to, přesto ji však nedokáže pustit z hlavy. Cestu k sobě nenacházejí snadno, oba tíží vlastní tajemství…... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

Falling Into You , 2013

pollyn
05.01.2024 4 z 5

(SPOILER) Do Coltona bych se zvládla zamilovat hned. Budu ho muset zařadit na seznam knižních lásek <3
Zároveň je postava Kyla ideál první lásky.
Spoiler: Jediné, co mi opravdu chybělo, bylo hlubší propojení obou bratrů.

jsemknihomolka
07.11.2022 1 z 5

Těšila jsem se na ní ale nenadchlo mě to , jedno klišé za druhým až to snad ani není zdravé .

Sixtínka
26.10.2022 1 z 5

Očakávania som mala vysoké, ale akosi ma to nebavilo. Samé klišé, nič viac. Hĺbku to nemalo absolútne žiadnu.

Zuzi_cte
10.05.2022 4 z 5

(SPOILER) Tolik vyplakanych slz. Prvni pulka knizky mi zlomila srdce a ta druha se ho snazila opravit.

A mile me prekvapily bonusove kapitoly na konci. Smrt Kyla z jeho pohledu me dostala :(

Radka1911
28.03.2022 4 z 5

Smutný, zajímavý příběh. Kniha se mi velmi dobře četla.

moma08
02.01.2022 5 z 5

To byl tak krásný příběh, i když měl v sobě hodně smutných momentů. Kniha se mi velmi dobře četla a zanechala ve mě spoustu emocí, což je dobře.

Ralemo
12.12.2021 5 z 5

Krásný, ale velice smutný příběh. Je těžké přijít o někoho, s kým jste vyrůstali a byli jste jako jeden člověk. Proto se nedivím, že Nell nesla tak těžce ztrátu Kylea. Záchrana v podobě bratra byla třešničkou na dortu této knížky. I pár slziček ukáplo.

Kristy.Seb
14.11.2021 4 z 5

Přežít není synonymem síly. Znamená to zdolávání jeden den za druhým. Síla je naučit se žít navzdory bolesti.

Chtít se zbavit bolesti, to není žádná zrady památky.

Napravit sr můžeme jenom sami. Když si dovolíme se uzdravit.

Soucit a lítost nejsou totéž. Lítost znamená dívat se na člověka svrchu, jen ho plytce litovat a nic za to nenabízet. Soucit znamená vnímat jeho bolest a nabízet porozumění.

Hodně smutný příběh.

Adriana21
30.09.2021 5 z 5

Za mě moc krásná kniha. Tolik bolesti a trápení co museli hlavní hrdinové přežít. Neskutečné. Všechny postavy jsem si oblíbila. Kyla, Coltona i Nell. A jak já u téhle knihy brečela.

Ála1968
06.02.2021 4 z 5

Ano,bylo to moc hezké.Myslím,že stojí za přečtení oba díly.Nádherný křehký příběh o lásce a porozumění.

illca2
01.02.2021 3 z 5

Pěkné čtení, Nell mi bylo strašně líto. Stejně jsem ale čekala od knížky něco víc...

Raislin
30.01.2021 3 z 5

Kniha je milá oddechovka. Znám lepší, ale i horší. Nenadchne ani neurazí. Ale druhy díl se mi zatím číst nechce.

kureceske
27.01.2021 3 z 5

Celkem čtivé, nedokážu se po celou dobu zbavit mírné ho pocitu teen románu, kterým primárně není. Některé pasáže mi přijdou psané trochu horkou jehlou, zbytečně nedotažené, jako by od nich autorka utekla. Jinak příjemné čtení.

Lejčís
07.01.2021 4 z 5

Styl psaní Jasindy Wilder je mi velmi blízký, dialogy jsou živé, stránky Vám doslova utíkají mezi prsty. Plakala jsem, některé části se mě dotkly hodně hluboko a knihu jsem měla přečtenou za jediný den.

Evule114
04.10.2020 4 z 5

Úplně můj top to není, ale hezký příběh to je. Na chmurné odpoledne doporučuji. Mě osobně tam vadily dvě věci, ale nebudu je vypisovat, abych zbytečně neodrazovala, je to jen věc názoru, ale jsem vážně na pochybách, zda budu číst i druhý díl kvůli těm dvěma věcem, které jsou i v dílu druhém... no uvidím... každopádně super oddychovka, erotický román to určitě je, ale mám ráda eroťárny u kterých se zasměju, tady jsem bohužel plakala...

michaela3483
22.08.2020 1 z 5

Nenadchlo mě to.

Renike
19.06.2020 4 z 5

Zajímavé story, ale na konci jsem čekala nejaké "bumm" a nestalo se..půlka knihy je erotika, asi jsem čekala něco jiného, proto jen 4*

ElikaS
29.05.2020 5 z 5

Tohle bylo nádherný, tak smutný, ale tak hezký. Colton byl úžasný a Nell… Bylo mi ji hrozně líto. Osud ani jednoho z nich nešetřil. Tahle knížka mě úplně uchvátila.

Khira
04.05.2020 3 z 5

Nebolo to zle ale nebolo to ani nič co by ma posadilo na zadok. Ľúto mi bolo hlavne to, že som si nestihla oblubit postavu skôr ako zomrela. Ale aj keby nezomrela asi by mi k srdcu neprirastla. Nebolo to zle napísané ale ani jednu postavu som si nedokázala oblubit počas celého pribehu, takže som to s nimi neprezivala a bolo to pre mňa neosobné. Sexuálne scény boli drsne, avšak čo mi na nich vadilo je to, že sa mi k postavám vôbec ale vôbec nehodili.

Damonka12
13.04.2020 3 z 5

3,5 kniha je zajímavá, ale trochu mi na ní přijde divné, že se odehrává v průběhu let a ne měsíců či týdnů jako jiné.

láska smrt dyslexie smutek vyrovnání se s minulostí

2015  68%Alfa
2015  77%Topím se v tobě
2015  76%Topíme se v sobě
2015  71%Beta
2016  77%Omega

Kniha Topím se v tobě je v