Encyklopedie ručních prací

Encyklopedie ručních prací https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/133771/mid_encyklopedie-rucnich-praci-7CP-133771.png 4 7 2

Výpravná encyklopedie podrobně seznamuje s těmito technikami ručních prací: pletení, háčkování, vyšívání, vyšívané goblény, patchwork a prošívání, výroba koberečků. Kniha obsahuje přes 60 popisů a vzorů ručních prací, na kterých si lze vyzkoušet uvedené textilní techniky a také svoji zručnost a um. Popis každé z technik doprovází soubor instruktážních fotografií. Velmi detailní jsou fotografie u popisů stehů (u vyšívání) a vzorů (u pletení a háčkování), snadno lze tak rozeznat každý steh či očko, což ocení nejenom začátečnice, ale i zkušené vyznavačky ručních prací. U každého druhu práce je popsáno i vyobrazeno potřebné vybavení, materiál, postupy a dílčí kroky. Součástí publikace je jmenný rejstřík. 1. vydání... celý text

Literatura naučná Hobby
Vydáno: , Ikar (ČR) , Knižní klub

Good Housekeeping: Step-by-Step Needlecraft , 1994

kej7my
20.05.2017 5 z 5

asi tak jak je psáno pode mnou. Až na to, že já jsem amatér, naprosto nadšený amatér, takže mě kniha zaujala :D :) líbí se mi, že je v ní od každého něco, takže se můžu naučit základy jak pletené, tak háčkování, patchworku, vyšívání a mnoho dalšího.

Seraphin
01.05.2013 3 z 5

Pro amatéry jistě dobrá příručka, ale čekala jsem nějaké nevšední nápady na nové dekorativní výrobky.

ruční práce

Autorovy knížky

1996  77%Encyklopedie ručních prací

Kniha Encyklopedie ručních prací je v