Desáté město

Desáté město https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/214323/mid_desate-mesto-KhD-214323.jpg 4 196 6

Elyonova země série

Všude tam, kde se oceán setkává se zemí, kde útesy jsou tajemné a skály rozeklané, leží Elyonova země plná magických tajemství. Alexina milovaná země chřadne, otrávená jedem, který se šíří z kraje za Temnými horami. Má-li zvítězit dobro, musí Alexa přeplout Osamělé moře, najít Desáté město a odhalit jeho tajemství. Osud Elyonovy země a všech, kdo v ní žijí, je v jejích rukách. Dokáže je všechny zachránit?... celý text

any333
01.01.2018 5 z 5

Už nelituji, že jsem ve čtení této série vytrvala. Tento díl byl asi nejlepší ze všech, hlavně ten konec byl úžasný, člověku u toho pookřálo srdce a vůbec nevadilo, že už se s tím čtenář setkal mnohokrát. Protože autor to podal syrově a než jsem si dál uvědomila skutečnosti, už se brány města zavřely. Jen mi trochu nesedělo to s tím pohledem přes okraj skály, chápu, mělo to být tajemné, ale takhle musel čtenář listovat dozadu, aby se přesvědčil, jestli mu něco neuteklo.

Elulilinka1
25.11.2017 5 z 5

Kniha mě opět nezklamala.
Velmi zábavné čtení, od kterého jsem se nemohla odtrhnout.
Vřele doporučuji!!!

abelmoony
09.07.2017 5 z 5

Krásný příběh o Alexe vrcholí. Takže pokud jste četli předchozí dva díly rozhodně neprohloupíte. Doporučuji jak pro mladší kategorii tak i pro straší. Je to příjemná oddechovka. Neprohloupíte pokud máte rádi fantasy.

Hoshi
13.06.2017 5 z 5

Opět jsem mile překvapena. Krásný, čtivý, neobyčejně dobrodružný příběh, který si své čtenáře najde i u starších čtenářů. :)

Život-s-Kačí
26.04.2016 5 z 5

Příběh se četl opravdu krásně. Na tak málo stranách bylo tolik dobrodružství. Kniha je určená pro děti od 11 let, ale myslím, že ji mohou klidně číst i mnohem starší čtenáři.

Ailin
08.10.2014 5 z 5

Krásné čtení o dalším neobyčejným dobrodružství Alexy. Kdo by byl řekl, že se v tak útlé knížce nachází tak dech beroucí příběh :).

Patrick Carman
americká, 1966