Electroboy - Vzpomínky na mánii

Electroboy - Vzpomínky na mánii https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/40415/electroboy-vzpominky-na-manii-40415.jpg 4 21 2

Kniha je strhujícím autobiografickým ohlédnutím Andyho Behrmana na jeho život v mánii, na nákupy obrovských zásob kečupu ve čtyři hodiny ráno, na potřebu vyrovnávat studené a teplé počasí lety z Curychu na Bahamy a zpět, na nošení 20 000 dolarů ukrytých v botách, na navazování sexuálních známostí jen proto, že dotyčná sedí v baru o šest (six) židlí dál.... celý text

Literatura naučná Biografie a memoáry
Vydáno: , Portál

Electroboy

Zlatinka.Emilly
30.12.2020 3 z 5

Kniha je autobiografickým zápisem skutečných událostí. Snůška erotických detailů, život prosáklý alkoholem a drogami. Andy, který je postižen maniodepresivní psychózou, se pohybuje v kruzích umělců, vydělává si prostitucí, na druhé straně sám za sex platí. Je to člověk, který dokáže za den utratit třetinu platu za haldy oblečení, jindy zas nakoupí spousty čistících prostředků. Podle mého názoru taková kniha nemůže čtenáře ničím obohatit. Knihu jsem četla již jednou na střední škole, kdy mi byla doporučena vyučujícím jako odborná literatura.

Hellboy
30.11.-0001 4 z 5

Poutavé vyprávění muže, který trpěl maniodepresivní psychózou v době, kdy uměl tuto nemoc málokdo diagnostikovat, natožpak léčit. Občas je to fakt neuvěřitelné čtení. 80%

bipolární afektivní porucha duševní poruchy, duševní nemoci

Autorovy knížky

Andy Behrman