Dva meče

Dva meče https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/124839/dva-mece-124839.jpg 4 164 37

Dvě zrcadla série

< 2. díl

V ulicích Minneapolis řádí chladnokrevný vrah. Zanechává po sobě oběti, které nesou zjevné stopy mučení. Zatímco policie marně hledá jakoukoli stopu, lovci upírů vědí velmi dobře, s kým mají tu čest. Ví to i Daniel Phillips, ve dne řidič taxíku, v noci neúnavný lovec samotář, jehož do Minneapolis zavedla nešťastná láska. A ví to také Selena Torresová. Je silná, neohrožená a její touha po spravedlivé odplatě je účinnější než jakákoli zbraň. Selena Torresová však porušuje po staletí dodržované tradice. Lovcem se přece nikdy nemůže stát žena. Lovcem se přece nikdy nemůže stát žena, která je slepá. Lovcem se přece nikdy nemůže stát žena, která je… upír.... celý text

janina66
29.11.2023 4 z 5

Skvělé pokračování upíří romantiky.
Líbilo se mi, že v této druhé knize byli všichni z první části. Kate a Joshua, a Danny s novou láskou Selenou.
No 1.kniha se mi líbila více-nápaditost se zrcadly.

vladka16
10.02.2023 5 z 5

Už jsem to četla , druhý díl se mi kupodivu líbil o malinko víc ,než poprvé. Oba dva díly zůstanou v mých oblíbených.

Stanas513
18.09.2021 4 z 5

Upíří "romantika" , dobře se to četlo.

vladka16
10.01.2021 5 z 5

Líbilo se mi to.

JanaO118
15.08.2020 5 z 5

Parádní knížka, lepší než Dvě zrcadla (a ty se mi líbily), chci pokračování!! Skvěle napsané!

sun.from.ibiza
24.04.2018 3 z 5

U prvního dílu jsem si nebyla jistá, jestli vůbec dočtu. Nebýt tolik pozitivních ohlasů, dvojka by mě minula. Ale nakonec jsem jí přeci jen přečetla. A nebyla jsem úplně zklamaná, příběh to byl hezký, ale znovu už bych se ke knize rozhodně nevrátila. Hodnotím na 3 a půl *.

Amitiel76
06.03.2018 3 z 5

Musím dát za pravdu komentům pode mnou, ale tento druhý díl, se už skutečně ubíral úplně jiným směrem než ten předchozí. Tady už nešlo ani vzdáleně o nějakou podobnost se "Stmíváním". Opravdu byl jiný.... Tohle už nebyla žádná přeslazená romantika. Tady vlastně nebyla už skoro žádná romantika....
Tento druhý příběh se nesl v duchu boje, lovu, krve a zabíjení. Celá dějová linka se odvíjela od jednoho tématu. Pomsty, nenávisti, strachu a bolesti.
Vztah Seleny a Dannyho byl jen takový okrajový. Na můj vkus tam bylo těch citů zatraceně málo..... Spíš bych knihu hodnotila jako "Fantasy thriller" než jako romanci.
Ale jinak se to četlo hezky. Autorka má skvělý styl psaní, a knížku jsem přečetla velmi rychle :-)

lucy6581
13.07.2017 5 z 5

Nejlepší kniha jakou jsem kdy četla. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Přečteno za den a určitě si jí jednou přečtu znovu. Limrová má na psaní opravdu talent a modlím se aby napsala další knihu.

Halka2
05.06.2017 3 z 5

Druhý díl byl lepší než ten první. Četlo se to dobře.

bartule
17.01.2017 5 z 5

Super knížka,přečteno za pár hodin snad bych i řekla,že ještě lepší než první díl :-) jen tak dál rozhodně s klidným srdcem doporučuji a jsem ráda,že se i Dany dočkal...

ajla5
11.12.2016 3 z 5

Velmi pěkný příběh.

lucie2952
20.10.2016 5 z 5

Nejlepší kniha kterou jsem kdy četla. Nemohla jsem od ní odtrhnout oči. Žádné nudné scény se nekonaly. Napětí od začátku do konce.

Adriana21
21.03.2016 4 z 5

Kniha se mi moc líbila, musím říct, že ještě víc než první díl Dvě zrcadla. Danyho jsem si opravdu hodně oblíbila a přirostl mi k srdci. Jsem velice ráda, že autorka druhou knihu věnovala právě jeho postavě, protože by bylo škoda nedat mu prostor. Selena byla taky fajn a k Danymu se opravdu hodila :)
Prostě velmi povedená kniha.

Andra
10.08.2015 2 z 5

Na knize se mi nejvíc líbilo to oko na obálce. Jinak stylistika jak od studentky střední školy.

KatulakT
19.06.2015 3 z 5

Knihu jsem přečetla za pár hodin, jelikož se opravdu četla velice dobře. Přistupovala jsem k ní na počátku s velkým pesimismem po zkušenosti s prvním dílem. Ale o to víc jsem byla příjemně překvapená.
Dějová linie je sice trochu slabší; občas se postavy chovaly naprosto nepřirozeně a jednolitě, ale i tak se mi kniha vesměs líbila! A pokud bude třetí díl a hlavní hrdinkou bude Láska - WOW! :-)

Mermaida
11.12.2014 4 z 5

Taková oddechovka s hezkým příběhem. Po dvou zrcadlech jsem si říkala, co autorka připravila, ale tohle jsem nečekala, mile mě překvapil děj a přišlo mi, že tento díl oproti prvnímu nebyl tak "sladký" víc děje, víc akce. Méně předvídatelný co se stane. Bude trojka? :)

Ninie
14.11.2014 4 z 5

Mnohem, ale mnohem lepší než první díl, což se stává málokdy, ale stalo se. Tohle bude autorka, která s věkem a zkušenostmi bude lepší a lepší. Jen tak dále!

Beni
16.09.2014 4 z 5

Určitě mě to bavilo více než první díl. A to jsem si myslela, že jsem si Kate a Joshuu zamilovala... no Selenu a Dannyho více :-) Jen škoda, že musel dojít k tomu rozhodnutí.... šlo by to i v původním stavu... určitě :-) Snad jsem moc neprozradila :-) Pokud bude třetí díl o Lásce, určitě přečtu :-)

Lenka.Vílka
20.07.2014 3 z 5

Libilo se mi to vic nez prvni dil a rozhodne si prectu treti...prestoze bylo jasne, jak to vsechno skonci a jak dej pujde dal, nevadilo mi to...problem je ten, ze uz moc novych veci vymyslet nejde a ja to ani po nikom nejspis nechci...tyhle knizky jsou fajn...az budu chtit nad knihou premyslet, prectu si jinou, ale tuhle proto nebudu pomluvat...navic se mi moc libi styl psani autorky...to se nezmenilo...

Velbana
23.06.2014 5 z 5

Co člověk je schopny pro lásku udělat.

upíři romantika

Karolina Limrová